Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów

Jedność Republiki ponownie jest zagrożona. Coraz więcej systemów planetarnych dołącza do ruchu zbuntowanych planet pod wodzą podstępnego księcia Dooku.

Opis

Przygotujcie się na prawdziwie gwiezdny hit! Świetnie poprowadzona fabuła i genialne sceny sprawią, że kolejną część słynnej serii - Gwiezdne Wojny, będziecie do końca oglądać z zapartym tchem! Oczywiście jak na zobowiązujący tytuł przystało, gwiezdna, a właściwie gwiazdorska będzie także obsada filmu! W rolach głównych między innymi Natalie Portman oraz Christopher Lee.

Po bitwie o Naboo, nastają ciężkie czasy dla galaktyki. Tymczasem okazuje się, że jedność Republiki ponownie jest zagrożona. Coraz więcej systemów planetarnych dołącza do ruchu zbuntowanych planet pod wodzą podstępnego byłego rycerza Jedi – księcia Dooku (Christopher Lee). Amidala (Natalie Portman) jest teraz senatorem, a jej życiu grozi ogromne niebezpieczeństwo. Do jej ochrony przydzielony zostaje Anakin Skywalker (Hayden Christensen). Niespodziewanie pomiędzy Amidalą i Anakinem zaczyna rodzić się uczucie. Oboje jednak czują się rozdarci między szczęściem a zakazaną miłością. Tymczasem Obi-Wan (Ewan McGregor) wpada na trop bazy, gdzie powstaje armia, która może zagrozić bezpieczeństwu Republiki.

Zobacz również

Armageddondzisiaj, 5 lipca, 20:00

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Sławna restauracjadzisiaj, 5 lipca, 11:25

W niewielkiej restauracji Pana Septime często przyjmowani są bardzo ważni goście. Tym razem w lokalu ma złożyć wizytę prezydent.

Sławna restauracja

Najpiękniejsze baśnie: Świniopasdzisiaj, 5 lipca, 13:05

Przebrany za świniopasa, książę Augustin porywa córkę króla. Królewna zakochuje się w świniopasie z wzajemnością. Ich szczęście jest jednak zagrożone.

Najpiękniejsze baśnie: Świniopas