Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów

Jedność Republiki ponownie jest zagrożona. Coraz więcej systemów planetarnych dołącza do ruchu zbuntowanych planet pod wodzą podstępnego księcia Dooku.

Oglądaj w

TV Puls
  • Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów
    dzisiaj, 17 listopada, 15:2512 135 min.
  • Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów
    środa, 20 listopada, 22:1012 135 min.

Opis

Przygotujcie się na prawdziwie gwiezdny hit! Świetnie poprowadzona fabuła i genialne sceny sprawią, że kolejną część słynnej serii - Gwiezdne Wojny, będziecie do końca oglądać z zapartym tchem! Oczywiście jak na zobowiązujący tytuł przystało, gwiezdna, a właściwie gwiazdorska będzie także obsada filmu! W rolach głównych między innymi Natalie Portman oraz Christopher Lee.

Po bitwie o Naboo, nastają ciężkie czasy dla galaktyki. Tymczasem okazuje się, że jedność Republiki ponownie jest zagrożona. Coraz więcej systemów planetarnych dołącza do ruchu zbuntowanych planet pod wodzą podstępnego byłego rycerza Jedi – księcia Dooku (Christopher Lee). Amidala (Natalie Portman) jest teraz senatorem, a jej życiu grozi ogromne niebezpieczeństwo. Do jej ochrony przydzielony zostaje Anakin Skywalker (Hayden Christensen). Niespodziewanie pomiędzy Amidalą i Anakinem zaczyna rodzić się uczucie. Oboje jednak czują się rozdarci między szczęściem a zakazaną miłością. Tymczasem Obi-Wan (Ewan McGregor) wpada na trop bazy, gdzie powstaje armia, która może zagrozić bezpieczeństwu Republiki.

Zobacz również

Taxi 3dzisiaj, 17 listopada, 18:25

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3