// js do ukrywania

Harold i Kumar: Spalone święta

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Harold Lee i Kumar Patel to przyjaciele sprzed lat. Pewnego dnia Kumar znajduje pod swoimi drzwiami paczkę zaadresowaną do Harolda.

Opis

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Harold Lee (John Cho) i Kumar Patel (Kal Penn) to najlepsi przyjaciele sprzed lat. Mężczyźni jednak nie utrzymują ze sobą kontaktu. Pierwszy z nich osiągnął wiele w biznesie, pracuje na Wall Street i wkrótce ma poślubić swoją narzeczoną Marię (Paula Garcés). Drugi z kolei ledwo wiąże koniec z końcem, mieszka w marnym mieszkaniu, które kiedyś wynajmował z przyjacielem, do tego zostaje rzucony przez swoją ciężarną dziewczyną Vanessę (Danneel Ackles). Pewnego dnia Kumar znajduje pod swoimi drzwiami paczkę zaadresowaną do Harolda. Postanawia dostarczyć ją do starego przyjaciela. Niechcący mężczyzna doprowadza do spalenia choinki hodowanej przez apodyktycznego Pana Pereza (Danny Trejo) przez osiem lat. Teraz Harold nie ma wyjścia i przy pomocy Kumara musi wyruszyć na poszukiwania idealnego bożonarodzeniowego drzewka zanim do domu wróci Maria z ojcem. Czy uda im się takie znaleźć? Czy dzięki wspólnemu wyzwaniu ich przyjaźń odżyje?

Zobacz również

// js do ukrywania

Non stopsobota, 18 lipca, 22:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop
// js do ukrywania

Sztos 2dzisiaj, 16 lipca, 20:00

„Sztos 2” to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki. Opowiada historię kliku przyjaciół, którzy przygotowują się do przekrętu stulecia!

Sztos 2
// js do ukrywania

Podejrzani zakochanidzisiaj, 16 lipca, 22:00

Zapraszamy na niezwykle wzruszającą i jednocześnie bardzo zabawną komedię romantyczną „Podejrzani zakochani”. Będzie się działo!

Podejrzani zakochani