Hostel

Josh i Paxton to młodzi Amerykanie, którzy decydują się wyjchać na wakacje do Europy. Wkrótce zaczynają się dziać straszne rzeczy.

Opis

Josh (Derek Richardson) i Paxton (Jay Hernandez) to młodzi Amerykanie, którzy decydują się wyjchać na wakacje do Europy. Ich celem jest Amsterdam, gdzie zawierają znajomość z Olim (Eythor Gudjonsson). Cała trójka niebawem spotyka chłopaka, który poleca im wyjazd na Słowację. Jak sam twierdzi, Bratysława przepełniona jest pięknymi dziewczętami, chętnymi do szalonej zabawy. Młodzi mężczyźni szybko dają się skusić. Po dotarciu na miejsce główni bohaterowie znajdują zakwaterowanie w jednym z lokalnych hosteli. Z początku wszystko wygląda idealnie - zawierają nowe znajomości oraz imprezują w najlepsze. Niebawem jednak w tajemniczych okolicznościach znika Oli. Josh i Paxton myślą, że wrócił on do swojej ojczyzny. Jednak prawda okazuje się zupełnie inna, bardziej wstrząsająca…

Zobacz również

Człowiek piesponiedziałek, 26 października, 20:00

Danny jest od małego więziony przez bezwzględnego przestępcę Barta, który traktuje go jak psa. Czy Danny’emu w końcu uda się odzyskać człowieczeństwo?

Człowiek pies

Rocky 4dzisiaj, 24 października, 20:00

Rocky (Sylvester Stallone) osiągnął wszystko, czego pragnął - doskonale daje sobie radę w czasie bokserskich mistrzostw wagi ciężkiej, ma kochającą...

Rocky 4

60 sekunddzisiaj, 24 października, 21:55

Pasy zapięte? Gaz do dechy! Angelina Jolie i Nicolas Cage w przepełnionym akcją filmie „60 sekund” to gwarancja doskonałej rozrywki.
Sławny Randall...

60 sekund