Ip Man - Ostatnia walka

Ip Man to mistrz sztuk walki i stylu Wing Chun. Pewnego dnia mężczyzna postanawia przeprowadzić się do Hongkongu. Tam przyjmuje na naukę pięcioro uczniów.

Opis

Ip Man (Anthony Chau-sang Wong) to mistrz sztuk walki i stylu Wing Chun. Pewnego dnia mężczyzna razem z żoną Cheung Wing-sing (Anita Yuen) i synem Ip Chunem postanawiają przeprowadzić się do Hongkongu. Chociaż Ip Man ma kłopoty ze zdrowiem, postanawia przyjąć na naukę pięcioro uczniów. Szybko okazuje się, że życie w tak wielkim mieście nie odpowiada Cheung Wing-sing Kobieta podejmuje decyzję o powrocie do rodzinnego Foshan. Z kolei kiedy Ip Man postanawia pomóc jednemu z uczniów, który popadł w konflikt z prawem.

Zobacz również

Ocalonysobota, 11 lipca, 20:00

Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji "Red Wings" czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy trafiają w niebezpieczną pułapkę.

Ocalony

Gorąca laskadzisiaj, 9 lipca, 20:00

Atrakcyjna dziewczyna – Jessica Spencer – jest przekonana, że ma idealne życie. Pewnego dnia doznaje szoku, gdy niespodziewanie, budzi się w ciele 30-letniego mężczyzny!

Gorąca laska

Wielkie kinodzisiaj, 9 lipca, 22:05

Czworo ludzi, każdy z nich z innego zakątka świata, ale łączy ich jedno – więzy krwi. Lucy, Susan, Edward i Peter zostali rozdzieleni, kiedy byli małymi dziećmi.

Wielkie kino