Jackass: Bezwstydny dziadek

Mama małego chłopca - Billy'ego trafia do więzienia. Opiekę nad 8-letnim malcem przejmuje jego dziadek. Przygotujcie się na solidną dawkę dobrego humoru!

Opis

Jackass: Bezwstydny dziadek to komedia opowiadająca o szalonym 86-letnim dziadku – Irvingu (Johny Knoxville) – i jego 8-letnim wnuku Billym Zismanem-Muskie (Jackson Nicoll). Matka chłopczyka zostaje skazana i trafia do więzienia. Dziadek dostaje bardzo ważne zadanie –musi chłopca zawieźć Billy’ego do jego ojca, aby ten mógł się nim zaopiekować.  Podczas podróży, pomimo ogromnej różnicy wieku, dziadek i wnuk zaczynają się do siebie zbliżać. Na drodze spotyka ich mnóstwo przygód i zabawnych sytuacji, między innymi: próba przetransportowania Billy'ego w kartonowym pudełku do Karoliny Północnej, wtargnięcie na wesele i odwiedziny klubu ze striptizem. Okazuje się, że kiedy wreszcie dziadek i wnuczek docierają na miejsce, jest im się bardzo trudno rozstać i odczuwają tęsknotę.

Jackass: Bezwstydny dziadek to wspaniały film, który zapewnia łzy ze  wzruszenia i śmiechu! Przygotujcie się na solidną dawkę dobrego humoru!