Job, czyli ostatnia szara komórka

Kiedy trzech życiowych nieudaczników próbuje radzić sobie z problemami, powoduje to… kolejne problemy. Ten film to zabawne postacie i dialogi oraz nielimitowana dawka humoru.

Oglądaj w

TV Puls
  • Job, czyli ostatnia szara komórka
    czwartek, 5 marca, 22:0516 90 min.

Opis

Trzech najlepszych kumpli – Chemik (Borys Szyc), Adi (Tomasz Borkowski) i Pele (Andrzej Andrzejewski) to typowe gapy. Nie mają w życiu szczęścia, mają za to mnóstwo problemów – brak pracy, babcię podkradającą haszysz czy denerwującego psa sąsiadki. W trudnych chwilach ukojenie przynosi im najnowszy telewizyjny hit – teleturniej ,,Sąsiedzi”, w którym główną nagrodą jest możliwość zniszczenia domu sąsiadów. Mimo że los ich nie oszczędza Chemik, Adi i Pele to pomysłowi i bardzo zgrani kumple.

Job, czyli ostatnia szara komórka to nielimitowana dawka humoru. Zabawne postacie, akcje i dialogi to coś, dla czego warto obejrzeć tę polską komedię.

Zobacz również

Kobiety mafiisobota, 22 lutego, 20:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję „nie do odrzucenia” od ABW. Bela przechodzi szkolenie i zaczyna pracę pod przykrywką.

Kobiety mafii

November Manjutro, 21 lutego, 22:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan - w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Emocje gwarantowane!

November Man

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon