Job, czyli ostatnia szara komórka

Kiedy trzech życiowych nieudaczników próbuje radzić sobie z problemami, powoduje to… kolejne problemy. Ten film to zabawne postacie i dialogi oraz nielimitowana dawka humoru.

Oglądaj w

TV Puls
  • Job, czyli ostatnia szara komórka
    czwartek, 17 października, 22:0016 90 min.

Opis

Trzech najlepszych kumpli – Chemik (Borys Szyc), Adi (Tomasz Borkowski) i Pele (Andrzej Andrzejewski) to typowe gapy. Nie mają w życiu szczęścia, mają za to mnóstwo problemów – brak pracy, babcię podkradającą haszysz czy denerwującego psa sąsiadki. W trudnych chwilach ukojenie przynosi im najnowszy telewizyjny hit – teleturniej ,,Sąsiedzi”, w którym główną nagrodą jest możliwość zniszczenia domu sąsiadów. Mimo że los ich nie oszczędza Chemik, Adi i Pele to pomysłowi i bardzo zgrani kumple.

Job, czyli ostatnia szara komórka to nielimitowana dawka humoru. Zabawne postacie, akcje i dialogi to coś, dla czego warto obejrzeć tę polską komedię.

Zobacz również

Terytorium wrogadzisiaj, 14 października, 20:00

Dziennikarka Elsa Casanova i jej rzecznik zostają porwani przez talibów za walkę w kwestii praw kobiet. Do ich uwolnienia rusza grupa francuskich komandosów.

Terytorium wroga

Wilk wojnyjutro, 15 października, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Niepokonaniśroda, 16 października, 20:00

Grupa więźniów postanawia uciec z obozu pracy na Syberii. Ich celem są Indie. Jednak, aby tam dotrzeć, muszą przebyć niebezpieczne tereny. Czy uda im się dotrzeć do celu?

Niepokonani