Joe Dirt

„Joe Dirt” to pełna humoru historia o tym, żeby nigdy nie tracić nadziei. Doskonała rozrywka, która rozweseli, rozluźni i z pewnością wprowadzi Was w dobry nastrój.

Oglądaj w

TV Puls
  • Joe Dirt
    czwartek, 3 grudnia, 23:4016 90 min.

Opis

Joe Dirt to pełna humoru historia o tym, żeby nigdy nie tracić nadziei. Doskonała rozrywka, która rozweseli, rozluźni i z pewnością wprowadzi Was w świetny nastrój! Joe Dirt (David Spade) prowadzi dość ekscentryczne życie – w wieku ośmiu lat został porzucony przez rodziców w Wielkim Kanionie, nie zna swojego prawdziwego nazwiska, a jego znakiem szczególnym jest oryginalna fryzura. Mimo to mężczyzna nigdy się nie poddaje, a dobry humor go nie opuszcza. Za wszelką cenę próbuje odnaleźć swoją prawdziwą rodzinę i dlatego rusza w pełną przygód podróż do Los Angeles. Tam przypadkowo zostaje dozorcą w jednej z lokalnych rozgłośni radiowych. Jego nietypowy sposób bycia sprawia, że w nowym miejscu pracy szybko staje się pośmiewiskiem. Mimo to, zwraca na siebie uwagę dziennikarza muzycznego – Zandera Kelly’ego (Dennis Miller) – który zaprasza go do swojej audycji, licząc na to, że dziwak przyciągnie nowych słuchaczy. Historia Joe’go Dirta sprawia, że szybko zdobywa ogromną rzeszę fanów, chcących pomóc mu odnaleźć nie tylko rodzinę, ale także prawdziwe szczęście. Jaki będzie finał tej niezwykłej historii?

Zobacz również

Siła taktycznadzisiaj, 1 grudnia, 20:00

Tate jest dowódcą czteroosobowego oddziału SWAT. On i jego ludzie mają dosyć nietypowe podejście do służby, które nie podoba się ich przełożonym.

Siła taktyczna

Maczetadzisiaj, 1 grudnia, 21:50

"Maczeta" to film dla ludzi o mocnych nerwach! Zabójczy Meksykanin wprowadza sprawiedliwość maczetą, a wokół panuje wszechobecna żądza zemsty i brutalność.

Maczeta

Czas próbydzisiaj, 1 grudnia, 23:55

1952 rok, we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych uderza potężny sztorm, który rujnuje nadmorskie miasteczka i niszczy statki. Jest wśród nich...

Czas próby