// js do ukrywania

K-9

Do policji trafia specjalnie wyszkolony pies tropiący narkotyki. Od tej pory staje się partnerem Dooleya i razem szukają tropu narkotykowego bosa.

Opis

Przygotujcie się na doskonały film, który łączy w sobie elementy komediowe i akcyjne! K-9 to idealna propozycja dla fanów wyśmienitej rozrywki i wielkich emocji! Obejrzyj, naprawdę warto!

Michael Dooley (James Belushi) to nieco inny niż pozostali policjant. Jego głównym zadaniem jest tropienie i łapanie ludzi zajmujących się handlem narkotykami. Mężczyzna od dłuższego czasu rozpracowuje niezwykle niebezpieczny gang, którym kieruje Lyman (Kevin Tighe). Pewnego dnia samochód należący do Michaela niespodziewanie wybucha. Zmartwiony mężczyzna liczy na dostanie od przełożonych nowego auta. Okazuje się jednak, że zamiast nowego pojazdu, mężczyzna otrzymuje… owczarka niemieckiego – Jerry’ego Lee. Od tego momentu policjant i pies stają się partnerami w pracy. Początki ich znajomości nie są łatwe, ale z czasem znajdują wspólny język. Czy duetowi uda się wspólnie złapać przestępców? Jak Michael odnajdzie się we współpracy z uroczym pieskiem?

Zobacz również

// js do ukrywania

Nowe przygody Kopciuszkasobota, 18 lipca, 8:35

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Julie. Niestety wygląda na to, że nikt o nich nie pamięta. Do tego mężczyzna, w którym się podkochuje, prosi ją o opiekę nad synem.

Nowe przygody Kopciuszka
// js do ukrywania

W królestwie smokówniedziela, 19 lipca, 11:35

Królestwo Izmeru zamieszkują magowie oraz ludzie nie posiadający magicznych mocy. Wybierzcie się do świata czarodziei, królów i smoków, poczujcie magię na własnej skórze!

W królestwie smoków
// js do ukrywania

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...niedziela, 19 lipca, 13:45

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna