K-9

Do policji trafia specjalnie wyszkolony pies tropiący narkotyki. Od tej pory staje się partnerem Dooleya i razem szukają tropu narkotykowego bosa.

Oglądaj w

TV Puls
  • K-9
    niedziela, 24 listopada, 11:1012 100 min.

Opis

Przygotujcie się na doskonały film, który łączy w sobie elementy komediowe i akcyjne! K-9 to idealna propozycja dla fanów wyśmienitej rozrywki i wielkich emocji! Obejrzyj, naprawdę warto!

Michael Dooley (James Belushi) to nieco inny niż pozostali policjant. Jego głównym zadaniem jest tropienie i łapanie ludzi zajmujących się handlem narkotykami. Mężczyzna od dłuższego czasu rozpracowuje niezwykle niebezpieczny gang, którym kieruje Lyman (Kevin Tighe). Pewnego dnia samochód należący do Michaela niespodziewanie wybucha. Zmartwiony mężczyzna liczy na dostanie od przełożonych nowego auta. Okazuje się jednak, że zamiast nowego pojazdu, mężczyzna otrzymuje… owczarka niemieckiego – Jerry’ego Lee. Od tego momentu policjant i pies stają się partnerami w pracy. Początki ich znajomości nie są łatwe, ale z czasem znajdują wspólny język. Czy duetowi uda się wspólnie złapać przestępców? Jak Michael odnajdzie się we współpracy z uroczym pieskiem?

Zobacz również

Żandarm w Nowym Jorkuniedziela, 24 listopada, 9:05

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy przed nim wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo dobrej zabawy!

Żandarm w Nowym Jorku

Najpiękniejsze baśnie:...niedziela, 24 listopada, 13:15

Bardzo uparta księżniczka o imieniu Aneta odmawia ślubu z księciem Hieronimem. Rękę Anety obiecano Hieronimowi już w dzieciństwie, aby odległe kraje miały sprzymierzeńców.

Najpiękniejsze baśnie: Księżniczka i diabeł

7 krasnoludków historia prawdziwaniedziela, 24 listopada, 15:15

Nowa, prawdziwa wersja historii o królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Najlepsza gwiazdorska obsada dubbingująca film to mocny element produkcji!

7 krasnoludków historia prawdziwa