K-9

Do policji trafia specjalnie wyszkolony pies tropiący narkotyki. Od tej pory staje się partnerem Dooleya i razem szukają tropu narkotykowego bosa.

Opis

Przygotujcie się na doskonały film, który łączy w sobie elementy komediowe i akcyjne! K-9 to idealna propozycja dla fanów wyśmienitej rozrywki i wielkich emocji! Obejrzyj, naprawdę warto!

Michael Dooley (James Belushi) to nieco inny niż pozostali policjant. Jego głównym zadaniem jest tropienie i łapanie ludzi zajmujących się handlem narkotykami. Mężczyzna od dłuższego czasu rozpracowuje niezwykle niebezpieczny gang, którym kieruje Lyman (Kevin Tighe). Pewnego dnia samochód należący do Michaela niespodziewanie wybucha. Zmartwiony mężczyzna liczy na dostanie od przełożonych nowego auta. Okazuje się jednak, że zamiast nowego pojazdu, mężczyzna otrzymuje… owczarka niemieckiego – Jerry’ego Lee. Od tego momentu policjant i pies stają się partnerami w pracy. Początki ich znajomości nie są łatwe, ale z czasem znajdują wspólny język. Czy duetowi uda się wspólnie złapać przestępców? Jak Michael odnajdzie się we współpracy z uroczym pieskiem?

Zobacz również

Żandarm i kosmiciniedziela, 15 grudnia, 8:45

Uwielbiany przez widzów inspektor Cruchot powraca. Tym razem zobaczymy go w towarzystwie kosmitów. Przygotujcie się na wspaniałą zabawę!

Żandarm i kosmici

Gdzie jest gwiazdka?niedziela, 15 grudnia, 10:35

Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i… słuch o niej zaginął.

Gdzie jest gwiazdka?

7 krasnoludków - Las to za mało!niedziela, 15 grudnia, 11:55

Jaś i Małgosia zostają wysłani w świat, ponieważ rodzice nie są w stanie utrzymywać już wszystkich swoich dzieci. Jednak tak szybko jak przybyli do tajemniczego lasu.

7 krasnoludków -  Las to za mało!