Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2019, reż.Patryk Vega
Wyst. Agnieszka Dygant, Janusz Chabior, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk

Królowe warszawskiego półświatka powracają w gangsterskiej superprodukcji Patryka Vegi! Porywająca i pełna akcji opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach!
Gang Niani (Agnieszka Dygant) przejmuje władzę w Warszawie i rozpoczyna przygotowania do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Sprawy nie idą jednak zgodnie z planem, a tona kolumbijskiej kokainy ginie w podejrzanych okolicznościach. Do Polski przyjeżdża Aida (Angie Cepeda) – niezwykle niebezpieczna Kolumbijka, która znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Gangster od dawna próbuje umocnić swoją pozycję w półświatku, co skutecznie uniemożliwia mu napięta relacja ze zbuntowaną córką Stellą (Aleksandra Grabowska). Tymczasem więzienie opuszcza kochająca luksusy Anka (Katarzyna Warnke), która cudem przeżyła więzienne piekło. Kobieta nieudolnie radzi sobie z powrotem do rzeczywistości. Niespodziewanie była więźniarka zyskuje olbrzymią popularność i staje się „mafijną celebrytką". Dlaczego? Z kolei Siekiera (Aleksandra Popławska) przebywa w Maroko, gdzie przeżywa gorący romans z bojownikiem państwa islamskiego Amirem (Otar Saralidze). Kiedy jej ukochany ginie podczas brawurowej akcji komandosów GROM-u, nieobliczalna zabójczyni powracaa do Polski z rządzą zemsty… Co z tego wyniknie?
„Kobiety mafii 2” – polskie kino sensacyjne w najlepszym wydaniu: moc adrenaliny, akcji oraz miliony widzów w kinach. W rolach głównych plejada polskich gwiazd: Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska. Za kamerą - Patryk Vega.