Kobiety mafii 2

Królowe warszawskiego półświatka powracają w gangsterskiej superprodukcji Patryka Vegi! Porywająca i pełna akcji opowieść oparta na prawdziwych...

Opis

Królowe warszawskiego półświatka powracają w gangsterskiej superprodukcji Patryka Vegi! Porywająca i pełna akcji opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach! Gang Niani (Agnieszka Dygant) przejmuje władzę w Warszawie i rozpoczyna przygotowania do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Sprawy nie idą jednak zgodnie z planem, a tona kolumbijskiej kokainy ginie w podejrzanych okolicznościach. Do Polski przyjeżdża Aida (Angie Cepeda) – niezwykle niebezpieczna Kolumbijka, która znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Gangster od dawna próbuje umocnić swoją pozycję w półświatku, co skutecznie uniemożliwia mu napięta relacja ze zbuntowaną córką Stellą (Aleksandra Grabowska). Tymczasem więzienie opuszcza kochająca luksusy Anka (Katarzyna Warnke), która cudem przeżyła więzienne piekło. Kobieta nieudolnie radzi sobie z powrotem do rzeczywistości. Niespodziewanie była więźniarka zyskuje olbrzymią popularność i staje się „mafijną celebrytką". Dlaczego? Z kolei Siekiera (Aleksandra Popławska) przebywa w Maroko, gdzie przeżywa gorący romans z bojownikiem państwa islamskiego Amirem (Otar Saralidze). Kiedy jej ukochany ginie podczas brawurowej akcji komandosów GROM-u, nieobliczalna zabójczyni powracaa do Polski z rządzą zemsty… Co z tego wyniknie? „Kobiety mafii 2” – polskie kino sensacyjne w najlepszym wydaniu: moc adrenaliny, akcji oraz miliony widzów w kinach. W rolach głównych plejada polskich gwiazd: Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska. Za kamerą - Patryk Vega.

Aktualności

Zobacz również

Siła taktycznadzisiaj, 1 grudnia, 20:00

Tate jest dowódcą czteroosobowego oddziału SWAT. On i jego ludzie mają dosyć nietypowe podejście do służby, które nie podoba się ich przełożonym.

Siła taktyczna

Maczetadzisiaj, 1 grudnia, 21:50

"Maczeta" to film dla ludzi o mocnych nerwach! Zabójczy Meksykanin wprowadza sprawiedliwość maczetą, a wokół panuje wszechobecna żądza zemsty i brutalność.

Maczeta

Czas próbydzisiaj, 1 grudnia, 23:55

1952 rok, we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych uderza potężny sztorm, który rujnuje nadmorskie miasteczka i niszczy statki. Jest wśród nich...

Czas próby