Kod nieśmiertelności

Colter Stevens pewnego dnia niespodziewanie budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Mężczyzna wkrótce orientuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie.

Oglądaj w

TV Puls
  • Kod nieśmiertelności
    poniedziałek, 1 marca, 20:0016 85 min.
  • Kod nieśmiertelności
    środa, 3 marca, 22:0016 85 min.

Opis

Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) pewnego dnia niespodziewanie budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Mężczyzna nie wie gdzie jest, nie może także rozpoznać siedzącej obok niego dziewczyny. Po kilku minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy Colter dowiaduje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. Czy uda mu się go odnaleźć i powstrzymać atak bombowy... który już się wydarzył?

Zobacz również

Fightersobota, 27 lutego, 20:00

Mikołaj Roznerski czy Piotr Stramowski? Kto okaże się lepszym Fighterem? Poczuj sportowe emocje i poznaj kulisy sportów MMA. Cel jest tylko jeden – zwycięstwo. 

Fighter

Focusniedziela, 28 lutego, 20:00

Czy miłość i oszustwo mogą iść w parze? Przekonaj się, oglądając świetną komedię na TV Puls. W rolach głównej supergwiazdy - Will Smith i Margot Robbie.

Focus

To nie jest komedia dla kretynówdzisiaj, 25 lutego, 23:55

Jake Wyler jest obiektem westchnień niejednej dziewczyny w liceum. Kiedy na jego drodze pojawia się mało atrakcyjna Janey, postanawia z niej zadrwić.

To nie jest komedia dla kretynów