Komandosi w akcji

Wyścig z czasem rozpoczęty! Jednostka U.S. Seals po raz kolejny musi stanąć na wysokości zadania i złapać terrorystów, zanim przechwycą groźny ładunek.

Opis

Wyścig z czasem rozpoczęty! Elitarna jednostka U.S. Seals po raz kolejny musi stanąć na wysokości zadania i złapać terrorystów, zanim przechwycą groźny ładunek! Terroryści pod przewodnictwem groźnego Caspera (Bentley Mitchum) planują przechwycić bombę i sprzedać ją Albańczykom. Jedyną szansą na ich powstrzymanie jest grupa elitarnych żołnierzy – U.S Seals – którzy podejmują się misji niemożliwych. Kapitan Rick Jeffries (Tyler Christopher) i jego drużyna rozpoczynają śmiertelnie niebezpieczny pościg za przestępcami. Muszą ich złapać, zanim zagrożą bezpieczeństwu wielu ludzi!

Zobacz również

Zwariowane weseledzisiaj, 6 sierpnia, 21:45

Kiedy Vasyl Seredyuk - szef lokalnego muzeum - wysłał córkę Katyę na francuski uniwersytet, nie spodziewał się takiego obrotu spraw. 

Zwariowane wesele

November Manjutro, 7 sierpnia, 20:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan - w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Emocje gwarantowane!

November Man

Likwidatorjutro, 7 sierpnia, 22:05

Tytuł „Likwidator” jest wdzięcznym i konkretnym opisem roli Arnolda Schwarzeneggera w filmie. Akcja rozpoczyna się, gdy boss narkotykowy Gabriel Cortez zostaje odbity z rąk FBI.

Likwidator