Kula

Amerykańskie władze odnajdują statek kosmiczny na dnie oceanu i wysyłają naukowców do jego zbadania. Badacze znajdują w nim coś, co przypomina pewną formę życia.

Opis

Na dnie Oceanu Spokojnego zostaje odnaleziony wrak nieznanego obiektu. Wszystko wskazuje na to, że jest to pojazd kosmiczny, w dodatku znajdujący się tam od kilkuset lat. W celu zbadania obiektu zostaje powołana specjalna grupa, w której skład wchodzą: psycholog Norman Goodman (Dustin Hoffman), matematyk Harry Adams (Samuel L. Jackson) oraz biochemik Beth Halperin (Sharon Stone). Naukowcy zostali dobrani w taki sposób, aby w przypadku napotkania obcych form życia potrafili się z nimi skontaktować. Kiedy badacze schodzą na dno oceanu, okazuje się, że nie są sami w głębinach. We wraku obiektu znajdują coś, co przypomina pewną formę życia. Ma ona na naukowców jeszcze większy wpływ niż mogliby się tego spodziewać. Od tej pory będą musieli sobie z nią poradzić i dla własnego bezpieczeństwa jak najszybciej wydostać się z wraku…

Zobacz również

Litewski przekrętjutro, 1 czerwca, 20:00

„Litewski przekręt” to przezabawna komedia prezentująca w krzywym zwierciadle Europę Wschodnią. Czwórka przyjaciół po wspólnym napadzie na kasyno postanawia uciekać z kraju.

Litewski przekręt

Bruce Wszechmogącydzisiaj, 31 maja, 20:00

Reporter lokalnej stacji telewizyjnej – Bruce Nolan – jest niezwykle popularny. I choć powodzi mu się całkiem nieźle uważa, że los jest dla niego niesprawiedliwy.

Bruce Wszechmogący

Zwariowany weekenddzisiaj, 31 maja, 8:55

Stoczniowiec Fourchaume zwalnia konstruktora jachtów za nieudany projekt. Szybko jednak tego żałuje. Próbuje namówić go do powrotu do pracy. Czy weekend mu na to wystarczy?

Zwariowany weekend