Linia ryzyka

Natasha i Carlo skuszeni szybkim zarobkiem wchodzą do świata niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Postarają się wszystkim udowodnić co oznacza prawdziwy wyścig…

Opis

Szybkie samochody zwykle są drogie, a wysoka stawka rodzi chęć wygrania za wszelką cenę…Jak się okazuje niebezpieczne wyścigi są nie tylko dla mężczyzn. Uwielbiają je też kobiety. Idealnym przykładem jest Natasha (Nadia Bjorlin) – początkująca wokalistka rockowa i utalentowany kierowca. Z kolei Carlo (Nathan Phillips) to młody żołnierz, który właśnie wrócił z misji w Iraku. Tak, jak Natasha uwielbia adrenalinę i szybkie samochody. Skuszeni wizją szybkiego zarobku wchodzą do przestępczego świata i zaczynają brać udział w nielegalnych wyścigach. Czy Natasha i Carlo udowodnią wszystkim, że doskonale wiedzą co oznacza prawdziwy wyścig?

Linia ryzyka to trzymająca w napięciu produkcja. Zawrotna prędkość, porywająca fabuła i piękne samochody – to coś, dla czego zdecydowanie warto zobaczyć ten film!

Zobacz również

Eliminatorzydzisiaj, 28 września, 20:00

Thomas McKenzie jest objęty programem ochrony świadków. Jednak wkrótce zostaje ujawniona jego tożsamość. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie.

Eliminatorzy

Ochroniarzdzisiaj, 28 września, 21:55

Jack Devlin po latach służby na rzecz najbardziej zagrożonych osób w kraju, zostaje właścicielem firmy ochroniarskiej. Jak się okazuje, czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Ochroniarz

Po prostu walcz 2dzisiaj, 28 września, 23:45

"Po prostu walcz 2" to kontynuacja filmu z 2008 roku. Czwórka studentów, spotyka się, by razem przygotować się do finału podziemnych rozgrywek MMA.

Po prostu walcz 2