// js do ukrywania

Lis i Pies

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Opis

Zapraszamy na chwytający za serce film, który przywraca nadzieję na szczęśliwe zakończenia i pokazuje, że jedną z najważniejszych wartości w życiu jest przyjaźń !

Tweed to samotna wdowa –, mieszkająca na farmie. Pewnego dnia kobieta postanawia zaadoptować liska, który stracił ukochaną mamę z rąk okrutnych myśliwych. Nowa właścicielka daje mu na imię – Tod. Zwierzakowi udaje się szybko nawiązać dobrą relację z psem sąsiadów – Miedziakiem, który z kolei został przygarnięty przez miejscowego myśliwego – Amosa. Lis i pies uwielbiają wspólne zabawy i psoty, szczególnie w lesie. Przysięgają sobie, że zostaną przyjaciółmi już na zawsze. Jednak z upływem czasu ich relacja zostaje wystawiona na poważną próbę, a oni mogą stać się największymi wrogami. Czy ich przyjaźń przetrwa bez względu na niekorzystne okoliczności?

Lis i pies to wspaniała disnejowska opowieść o sile przyjaźni. Animacja jest to doskonały wybór zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy znajdzie w niej lekcję dla siebie.

Zobacz również

// js do ukrywania

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...niedziela, 19 lipca, 13:45

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna
// js do ukrywania

Plan gryniedziela, 19 lipca, 17:45

Gwiazda amerykańskiego footballu – Joe Kingman – jest znany ze swojego wielkiego ego. Obecnie przygotowuje się do meczu o mistrzostwo. 

Plan gry