Lucky Luke: Uwaga, Daltonowie!

Bracia Daltonowie wchodzą w posiadanie magicznego sombrero. Dzięki niemu planują dokonać spektakularnego napadu na Gulch City Bank.

Opis

Zapraszamy na kolejny film o znanym na całym świecie - Luckym Luke’u. To idealna propozycja dla fanów luźnej rozrywki, która łączy pokolenia przed ekranami telewizorów!

Bohaterowie światowej sławy komiksu – bracia Daltonowie – są największymi fajtłapami-rabusiami na całym Dzikim Zachodzie. Lista ich kryminalnych „niewypałów” jest imponująco długa! W czasie jednej ze swych niecnych kradzieży zostają złapani przez policję i lądują w więzieniu. Stamtąd przypadkiem udaje im się uciec i tak oto  Joe (Eric Judor)  i Avarell (Ramzy Bedia), najstarsi z czwórki braci Daltonów, postanawiają ruszyć w ślad za magicznym sombrero. O tym tajemniczym nakryciu głowy opowiedział im w więzieniu pewien Meksykanin, zapewniając ich, że jest on w stanie zagwarantować im niewidzialność. Kiedy bracia wchodzą w jego posiadanie, planują dokonać spektakularnego napadu na Gulch City Bank. Rodzeństwo nie zdaje sobie jednak sprawy, że ich tropem podąża nieustraszony kowboj- Lucky Luke (Til Schweiger). Czy uda mu się ich schwytać?

Zobacz również

Bruce Wszechmogącydzisiaj, 31 maja, 20:00

Reporter lokalnej stacji telewizyjnej – Bruce Nolan – jest niezwykle popularny. I choć powodzi mu się całkiem nieźle uważa, że los jest dla niego niesprawiedliwy.

Bruce Wszechmogący

Zwariowany weekenddzisiaj, 31 maja, 8:55

Stoczniowiec Fourchaume zwalnia konstruktora jachtów za nieudany projekt. Szybko jednak tego żałuje. Próbuje namówić go do powrotu do pracy. Czy weekend mu na to wystarczy?

Zwariowany weekend

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 31 maja, 10:50

Król Gundolf ma trzech synów: Gebharda, Gerharda i Gustawa „Głuptasa”. Jeżeli chcecie przekonać się jak potoczą się losy trzech książąt, to koniecznie oglądajcie!

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Trzy piórka