Mardi Gras: Ostatki na ostro

Mardi Gras to ostatni dzień karnawału, w którym nie można się nudzić! Jedynym rozsądnym wyjściem jest dołączenie do zabawy i wspólne świętowanie.

Opis

Mardi Gras: Ostatki na ostro to komedia o perypetiach trzech studentów, którzy postanowili spędzić ostatni dzień karnawału na bombowej imprezie w mieście. Idealna rozrywka na rozluźniający wieczór ze znajomymi!

Mardi Gras to ostatni dzień karnawału, w którym nie można się nudzić! Jedynym rozsądnym wyjściem jest dołączenie do zabawy i świętowanie. Taki właśnie plan ma paczka kumpli: Scottie (Bret Harrison), Mike (Nicholas D'Agosto) i Bump (Josh Gad). Zamiast spędzać czas na mało rozrywkowej imprezie, postanawiają wyjechać do miasta, gdzie zabawa trwa na całego. Dziewczyna jednego z nich pojechała na pogrzeb dziadka, więc jest to niezła okazja do męskiego balowania. Ochoczo rzucają się w wir imprezy. Przed nimi naprawdę przebojowa noc, która dopiero się zaczyna. Niespodziewanie kumple spotykają tam również dziewczynę kupla, która wcale nie wygląda na smutną, wręcz przeciwnie…

Zobacz również

Kobiety mafiisobota, 22 lutego, 20:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję „nie do odrzucenia” od ABW. Bela przechodzi szkolenie i zaczyna pracę pod przykrywką.

Kobiety mafii

November Manjutro, 21 lutego, 22:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan - w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Emocje gwarantowane!

November Man

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon