Mardi Gras: Ostatki na ostro

Mardi Gras to ostatni dzień karnawału, w którym nie można się nudzić! Jedynym rozsądnym wyjściem jest dołączenie do zabawy i wspólne świętowanie.

Opis

Mardi Gras: Ostatki na ostro to komedia o perypetiach trzech studentów, którzy postanowili spędzić ostatni dzień karnawału na bombowej imprezie w mieście. Idealna rozrywka na rozluźniający wieczór ze znajomymi!

Mardi Gras to ostatni dzień karnawału, w którym nie można się nudzić! Jedynym rozsądnym wyjściem jest dołączenie do zabawy i świętowanie. Taki właśnie plan ma paczka kumpli: Scottie (Bret Harrison), Mike (Nicholas D'Agosto) i Bump (Josh Gad). Zamiast spędzać czas na mało rozrywkowej imprezie, postanawiają wyjechać do miasta, gdzie zabawa trwa na całego. Dziewczyna jednego z nich pojechała na pogrzeb dziadka, więc jest to niezła okazja do męskiego balowania. Ochoczo rzucają się w wir imprezy. Przed nimi naprawdę przebojowa noc, która dopiero się zaczyna. Niespodziewanie kumple spotykają tam również dziewczynę kupla, która wcale nie wygląda na smutną, wręcz przeciwnie…

Zobacz również

Eliminatorzyponiedziałek, 28 września, 20:00

Thomas McKenzie jest objęty programem ochrony świadków. Jednak wkrótce zostaje ujawniona jego tożsamość. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie.

Eliminatorzy

Leon zawodowiecwtorek, 29 września, 20:00

„Leon Zawodowiec” to klasyk jakich mało! Jeżeli jeszcze nie oglądaliście, ale dotarła do Was sława tego filmu, to najwyższy czas nadrobić zaległości. 

Leon zawodowiec

Strażnik czasudzisiaj, 26 września, 1:05

Akcja filmu „Strażnik czasu” rozpoczyna się w Waszyngtonie, w roku 2004. Ludzkość znalazła wreszcie sposób na podróże w czasie. 

Strażnik czasu