Miami Vice

Podający się za przemytników policjanci – Sonny Crockett i Ricardo Tubbs – podejmują niebezpieczną próbę infiltracji struktur międzynarodowego kartelu narkotykowego.

Opis

Po tragicznych zdarzeniach w trakcie jednej z akcji przeciwko dealerom narkotykowym dwaj agenci FBI – wyluzowany przystojniak James „Sonny” Crockett (Colin Farrell) oraz jego lojalny kumpel Ricardo „Rico” Tubbs (Jamie Foxx) – zostają przydzieleni do kolejnego ważnego zadania. Mają wytropić przywódców międzynarodowego gangu narkotykowego. Śledztwo okazuje się bardzo zawiłe, a oni sami muszą działać pod przykrywką uczestników wyścigów łodzi oraz przemytników, dzięki czemu mają przeniknąć do środowiska mafijnego, którego mózgiem jest tajemniczy i nieuchwytny Jesus Montoya (Luis Tosar). W trakcie akcji mężczyźni poznają tajemniczą kobietę o imieniu Isabelle (Li Gong). Próbuje ona uwieść „Sonny’ego”, jednak on ma świadomość, że nowo poznana ślicznotka to wynajęta przez kartel pośredniczka piorąca i inwestująca pieniądze mafii. Mimo to mężczyzna angażuje się w romans i traci rozeznanie w realiach. Wykorzystywany przez Isabellę, chroni ją jako ofiarę gangsterów i w efekcie pomaga jej w przestępczym procederze...

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 21 października, 21:55

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Ip Man 2dzisiaj, 20 października, 0:10

Po zakończeniu II wojny światowej Ip Man przybywa do Hongkongu. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności i otworzyć niewielką szkołę walki.

Ip Man 2

Snajper: Kolejne starciejutro, 21 października, 20:00

„Snajper: Kolejne starcie” to trzymający w napięciu film akcji! Opowiada historię sierżanta Brandona Becketta - syna legendarnego snajpera.

Snajper: Kolejne starcie