Mroki lasu

Falburn Academy to prestiżowa placówka wychowawcza dla dziewcząt, zlokalizowana głęboko w lesie. Pewnego dnia pojawia się w niej nowa uczennica.

Opis

Jesteście gotowi na naprawdę mocne kino? Zapraszamy na znakomity horror Mroki lasu, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty! Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach! Wyśmienita muzyka i znakomite zdjęcia w doskonały sposób budują nastrój filmu i sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od ekranów telewizorów!

Akcja filmu toczy się w 1965 roku. Zbuntowana nastolatka, sprawiająca problemy wychowawcze – Heather Fasulo (Agnes Bruckner) – zostaje wysłana przez rodziców do Falburn Academy – prestiżowej szkoły z internatem, która mieści się na uboczu, w głębi ogromnego lasu. Dziewczyna ma coś szczególnego, co odróżnia ją od pozostałych uczennic – słyszy głosy. Mimo to dosyć szybko udaje jej się znaleźć przyjaciółkę – Marcy Turner (Lauren Birkell). Niestety nastolatki są dręczone przez inną koleżankę – Samanthę Wise (Rachel Nichols). Nie jest to jednak największy z problemów Heather. Wkrótce nastolatka zaczyna mieć przerażające koszmary, a do tego w szkole zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Heather szybko zdaje sobie Falburn Academy nie jest takim miejscem, jakim mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dlaczego? Co takiego wydarzy się w szkole?

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupieniejutro, 13 grudnia, 20:00

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Krzyżowy ogieńsobota, 14 grudnia, 20:00

Brazil i Flint to dwaj najlepsi zawodowi zabójcy świata. Obaj panowie dostają nowe, piekielnie trudne zadanie – zlikwidować bezwzględnego narkotykowego bossa.

Krzyżowy ogień

Podejrzani zakochanidzisiaj, 12 grudnia, 20:00

Zapraszamy na niezwykle wzruszającą i jednocześnie bardzo zabawną komedię romantyczną „Podejrzani zakochani”. Będzie się działo!

Podejrzani zakochani