// js do ukrywania

Mroki lasu

Falburn Academy to prestiżowa placówka wychowawcza dla dziewcząt, zlokalizowana głęboko w lesie. Pewnego dnia pojawia się w niej nowa uczennica.

PULS2
  • Mroki lasu
    sobota, 18 lipca, 23:5018 90 min.
  • Mroki lasu
    piątek, 24 lipca, 23:0018 90 min.

Opis

Jesteście gotowi na naprawdę mocne kino? Zapraszamy na znakomity horror Mroki lasu, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty! Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach! Wyśmienita muzyka i znakomite zdjęcia w doskonały sposób budują nastrój filmu i sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od ekranów telewizorów!

Akcja filmu toczy się w 1965 roku. Zbuntowana nastolatka, sprawiająca problemy wychowawcze – Heather Fasulo (Agnes Bruckner) – zostaje wysłana przez rodziców do Falburn Academy – prestiżowej szkoły z internatem, która mieści się na uboczu, w głębi ogromnego lasu. Dziewczyna ma coś szczególnego, co odróżnia ją od pozostałych uczennic – słyszy głosy. Mimo to dosyć szybko udaje jej się znaleźć przyjaciółkę – Marcy Turner (Lauren Birkell). Niestety nastolatki są dręczone przez inną koleżankę – Samanthę Wise (Rachel Nichols). Nie jest to jednak największy z problemów Heather. Wkrótce nastolatka zaczyna mieć przerażające koszmary, a do tego w szkole zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Heather szybko zdaje sobie Falburn Academy nie jest takim miejscem, jakim mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dlaczego? Co takiego wydarzy się w szkole?

Zobacz również

// js do ukrywania

Non stopsobota, 18 lipca, 22:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop
// js do ukrywania

Sztos 2dzisiaj, 16 lipca, 20:00

„Sztos 2” to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki. Opowiada historię kliku przyjaciół, którzy przygotowują się do przekrętu stulecia!

Sztos 2
// js do ukrywania

Podejrzani zakochanidzisiaj, 16 lipca, 22:00

Zapraszamy na niezwykle wzruszającą i jednocześnie bardzo zabawną komedię romantyczną „Podejrzani zakochani”. Będzie się działo!

Podejrzani zakochani