Nadbagaż

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Opis

18-letnia Emily (Alicia Silverstone) to córka milionera Alexandra T. Hope'a (Jack Thompson). Dziewczyna czuje się przez niego zaniedbywana i dlatego chce zwrócić na siebie jego uwagę. Decyduje się upozorować własne porwanie. Przestraszony mężczyzna chcąc uratować córkę, postanawia zapłacić okup. Jednak kiedy dziewczynie wydaje się, że wszystko idzie po jej myśli, sprawy nieoczekiwanie się komplikują, a samochód, w którym się ukrywa zostaje porwany. Jak zakończy się ta historia? Co się wydarzy?

 

 

Zobacz również

Wichry namiętnościdzisiaj, 22 września, 1:35

Stany Zjednoczone, początek XX wieku. Pułkownik William Ludlow nie godzi się z tym, jak traktuje się Indian, dlatego też postanawia opuścić wojsko. 

Wichry namiętności

Charlie St. Cloudjutro, 23 września, 1:55

Oparta na światowym bestsellerze wzruszająca opowieść o miłości i nadziei. W rolach głównych Zac Efron oraz laureatka Oscara® Kim Basigner.

Charlie St. Cloud

Asterix i Obelix kontra Cezarczwartek, 24 września, 20:00

„Asterix i Obelix kontra Cezar” to filmowa ekranizacja słynnego francuskiego komiksu o najsłynniejszych Galach w historii ludzkości. 

Asterix i Obelix kontra Cezar