// js do ukrywania

Najpiękniejsze baśnie: Czarodziej Żytko

Apolena znajduje porzuconego w polu żyta noworodka. Zabiera go ze sobą do domu i postanawia wychować. Jak potoczą się losy przygarniętego chłopca?

Opis

Apolena znajduje porzuconego w polu żyta noworodka. Zabiera go ze sobą do domu i postanawia wychować. Apolena daje mu na imię Żytko, od miejsca jego znalezienia. Chłopiec wyrasta na sprawiedliwego i prawego człowieka. Jego wybory sprawiają, że trafia do pracy w stajni. Tam młody mężczyzna poznaje Adelkę oraz Filistynę. Filistynie bardzo podoba się Żytko i postanawia zdobyć go za wszelką cenę. Jak potoczą się ich losy?

Zobacz również

// js do ukrywania

Nowe przygody Kopciuszkasobota, 18 lipca, 8:35

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Julie. Niestety wygląda na to, że nikt o nich nie pamięta. Do tego mężczyzna, w którym się podkochuje, prosi ją o opiekę nad synem.

Nowe przygody Kopciuszka
// js do ukrywania

W królestwie smokówniedziela, 19 lipca, 11:35

Królestwo Izmeru zamieszkują magowie oraz ludzie nie posiadający magicznych mocy. Wybierzcie się do świata czarodziei, królów i smoków, poczujcie magię na własnej skórze!

W królestwie smoków
// js do ukrywania

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...niedziela, 19 lipca, 13:45

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna