// js do ukrywania

Najpiękniejsze baśnie: Następca tronu

Gdzieś w Zakazanym Lesie mieszka niegodziwy czarnoksiężnik Kruciatus. Mówi się, że sto lat temu próbował zniszczyć królestwo.

Opis

Gdzieś w Zakazanym Lesie mieszka niegodziwy czarnoksiężnik Kruciatus (Josef Abrhám). Mówi się, że sto lat temu próbował zniszczyć królestwo, w którym teraz rządzi król Aleksander (Jaromír Hanzlík). Władca ma dwóch synów – księcia Jana (Patrik Dergel) oraz młodszego księcia Karela (Krystof Hádek). Starszy z nich ma być następcą tronu. Karel jest niezadowolony z tego, że jest dopiero drugi w kolejce do tronu. Z pomocą swojego sługi – Pakosty (Pavel Kríz) – postanawia włamać się do zakazanej komnaty, w której znajdują się magiczne przedmioty pozostałe po złym czarnoksiężniku. Karel postanawia pozbyć się swojego brata, żeby przejąć władzę po ojcu. Przygotowuje więc magiczną miksturę i chce, żeby jego starszy brat ją wypił. Plan się udaje i Jan wypija miksturę. Niepodziewanie jego pamięć zostaje wymazana. Później udaje się do Zakazanego Lasu, z którego do tej pory nikomu nie udało się powrócić. Czy Janowi się to uda?

Zobacz również

// js do ukrywania

Nowe przygody Kopciuszkasobota, 18 lipca, 8:35

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Julie. Niestety wygląda na to, że nikt o nich nie pamięta. Do tego mężczyzna, w którym się podkochuje, prosi ją o opiekę nad synem.

Nowe przygody Kopciuszka
// js do ukrywania

W królestwie smokówniedziela, 19 lipca, 11:35

Królestwo Izmeru zamieszkują magowie oraz ludzie nie posiadający magicznych mocy. Wybierzcie się do świata czarodziei, królów i smoków, poczujcie magię na własnej skórze!

W królestwie smoków
// js do ukrywania

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...niedziela, 19 lipca, 13:45

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna