Najpiękniejsze baśnie: Następca tronu

Gdzieś w Zakazanym Lesie mieszka niegodziwy czarnoksiężnik Kruciatus. Mówi się, że sto lat temu próbował zniszczyć królestwo.

Opis

Gdzieś w Zakazanym Lesie mieszka niegodziwy czarnoksiężnik Kruciatus (Josef Abrhám). Mówi się, że sto lat temu próbował zniszczyć królestwo, w którym teraz rządzi król Aleksander (Jaromír Hanzlík). Władca ma dwóch synów – księcia Jana (Patrik Dergel) oraz młodszego księcia Karela (Krystof Hádek). Starszy z nich ma być następcą tronu. Karel jest niezadowolony z tego, że jest dopiero drugi w kolejce do tronu. Z pomocą swojego sługi – Pakosty (Pavel Kríz) – postanawia włamać się do zakazanej komnaty, w której znajdują się magiczne przedmioty pozostałe po złym czarnoksiężniku. Karel postanawia pozbyć się swojego brata, żeby przejąć władzę po ojcu. Przygotowuje więc magiczną miksturę i chce, żeby jego starszy brat ją wypił. Plan się udaje i Jan wypija miksturę. Niepodziewanie jego pamięć zostaje wymazana. Później udaje się do Zakazanego Lasu, z którego do tej pory nikomu nie udało się powrócić. Czy Janowi się to uda?

Zobacz również

Żandarm i kosmiciniedziela, 15 grudnia, 8:45

Uwielbiany przez widzów inspektor Cruchot powraca. Tym razem zobaczymy go w towarzystwie kosmitów. Przygotujcie się na wspaniałą zabawę!

Żandarm i kosmici

Gdzie jest gwiazdka?niedziela, 15 grudnia, 10:35

Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i… słuch o niej zaginął.

Gdzie jest gwiazdka?

7 krasnoludków - Las to za mało!niedziela, 15 grudnia, 11:55

Jaś i Małgosia zostają wysłani w świat, ponieważ rodzice nie są w stanie utrzymywać już wszystkich swoich dzieci. Jednak tak szybko jak przybyli do tajemniczego lasu.

7 krasnoludków -  Las to za mało!