Najpiękniejsze baśnie: Piękna i Bestia

Nowa wersja dobrze znanej historii o pięknej i bestii. Hugo, ojciec pięknej dziewczyny o imieniu Elsa, jest na skraju bankructwa. 

Opis

Poznajcie nową wersję dobrze wszystkim znanej historii o Pięknej i Bestii. To wspaniała opowieść o miłości i akceptacji. Film przywraca dziecięcą wiarę w marzenia i szczęśliwe zakończenia

Hugo (Jürgen Tarrach) to poczciwy mężczyzna, mieszkający w malutkim francuskim miasteczku. Jest ojcem pięknej dziewczyny o imieniu Elsa (Cornelia Gröschel). Mężczyzna mierzy się z ogromnymi problemami finansowymi i jest na skraju bankructwa. Pewnego razu, wracając z służbowej podróży gubi się i przypadkiem trafia do opuszczonego zamku. Okazuje się, że zamczysko jest więzieniem dla tajemniczej i przerażającej postaci. Kiedy Hugo podnosi leżącą na podłodze różę, atakuje go potwór – pół bestia, pół człowiek. Jak się później okazuje, monstrum było kiedyś księciem, ale czarodziejka rzuciła nie niego zaklęcie za jego złe czyny, które popełnił w przeszłości. Hugo przekupuje potwora i oferuje mu w zamian za swoje życie, pierwszą napotkaną osobę. Niestety, traf chce, że jest nią jego piękna córka Elsa… Jak potoczą się losy bohaterów?