Najpiękniejsze baśnie: W poszukiwaniu Złotego Zamku

Film „Najpiękniejsze baśnie: W poszukiwaniu Złotego Zamku” to pouczająca historia dla całej rodziny! Sytuacja w krainie ponownie się komplikuje.

Opis

Espen i Księżniczka Kristin wyruszają w niebezpieczną przygodę, aby ocalić nie tylko królestwo, ale także cały świat. Film Najpiękniejsze baśnie: W poszukiwaniu Złotego Zamku to pouczająca historia dla całej rodziny! Po wydarzeniach z pierwszej części opowieści, sytuacja w krainie ponownie się komplikuje - Król i Królowa zostają otruci. Aby ratować sytuację Espen (Vebjørn Enger) i księżniczka Kristin (Eili Harboe) muszą wyruszyć na poszukiwanie mitycznego zamku Soria Moria. Legendy głoszą, że jest zbudowany z czystego złota. Wewnątrz znajduje się studnia z Wodą Życia - jedynym lekarstwem, które może wyleczyć rodziców księżniczki. Nie są jednak jedynymi ludźmi, którzy pragną odszukać magiczną budowlę. Jeśli ich misja zawiedzie, może to oznaczać nie tylko upadek królestwa, ale być może całego świata.

Zobacz również

Oskarjutro, 25 października, 9:35

Bertrand Barnier wiedzie spokojne życie biznesmena. Nic nie wskazuje na to, aby coś mogło zaburzyć jego życiową równowagę. Życie potrafi jednak...

Oskar

Dziewczyna z Alabamyjutro, 25 października, 11:20

Urocza komedia romantyczna z fantastyczną Reese Witherspoon w roli głównej! Czasami to, czego szukasz, jest tym, od czego uciekasz…
Melanie Carmichael...

Dziewczyna z Alabamy

Najpiękniejsze baśnie:...jutro, 25 października, 13:30

„Najpiękniejsze baśnie: Niedźwiedzia skóra” to niezwykła opowieść o zakochanym w swej urodzie księciu, którego los wystawia na ogromną próbę. 

Najpiękniejsze baśnie: Niedźwiedzia skóra