Najpiękniejsze baśnie: W poszukiwaniu Złotego Zamku

Film „Najpiękniejsze baśnie: W poszukiwaniu Złotego Zamku” to pouczająca historia dla całej rodziny! Sytuacja w krainie ponownie się komplikuje.

Opis

Espen i Księżniczka Kristin wyruszają w niebezpieczną przygodę, aby ocalić nie tylko królestwo, ale także cały świat. Film Najpiękniejsze baśnie: W poszukiwaniu Złotego Zamku to pouczająca historia dla całej rodziny! Po wydarzeniach z pierwszej części opowieści, sytuacja w krainie ponownie się komplikuje - Król i Królowa zostają otruci. Aby ratować sytuację Espen (Vebjørn Enger) i księżniczka Kristin (Eili Harboe) muszą wyruszyć na poszukiwanie mitycznego zamku Soria Moria. Legendy głoszą, że jest zbudowany z czystego złota. Wewnątrz znajduje się studnia z Wodą Życia - jedynym lekarstwem, które może wyleczyć rodziców księżniczki. Nie są jednak jedynymi ludźmi, którzy pragną odszukać magiczną budowlę. Jeśli ich misja zawiedzie, może to oznaczać nie tylko upadek królestwa, ale być może całego świata.

Zobacz również

W rytmie miłościjutro, 18 lutego, 23:55

Piękna muzyka, imponująca choreografia i nuta romantyzmu – to wszystko znajdziecie w filmie „W rytmie miłości”. Nie tylko dla fanów tańca! 

W rytmie miłości