Naznaczony

Josh i Renai to młode małżeństwo. Razem z trójką swoich dzieci przeprowadzają się do nowego domu. Ich radość zostaje szybko przerwana.

Opis

Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) to młode małżeństwo. Razem z trójką swoich dzieci przeprowadzają się do nowego domu. Ich radość zostaje jednak szybko przerwana – w ich domu zaczynają dziać się dziwne zjawiska. Wkrótce ich syn Dalton (Ty Simpkins) upada z drabiny i zapada w śpiączkę. Kiedy przerażeni dotychczasowymi zjawiskami postanawiają zmienić miejsce zamieszkania, okazuje się, że to nie rozwiązuje ich problemów. Postanawiają wynająć ludzi zajmujących się zjawiskami paranormalnymi. Ekipa ekspertów dokonuje wstrząsającego odkrycia. Co okaże się przyczyną dziwnych zjawisk? Naznaczony to intrygujący i zaskakujący horror, który dostarczy widzom naprawdę mocnych wrażeń.

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?dzisiaj, 21 października, 21:55

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Snajper: Kolejne starciedzisiaj, 21 października, 20:00

„Snajper: Kolejne starcie” to trzymający w napięciu film akcji! Opowiada historię sierżanta Brandona Becketta - syna legendarnego snajpera.

Snajper: Kolejne starcie

Nikitajutro, 22 października, 20:00

„Nikita” to trzymający w napięciu film sensacyjny w reżyserii Luca Bessona. Młoda narkomanka pewnego dnia dostaje szansę zmiany swojego życia.

Nikita