Nienarodzony

Mroczne tajemnice, nadprzyrodzone zjawiska i egzorcyzmy – to wszystko gwarantuje horror „Nienarodzony” z udziałem Gary’ego Oldmana! 

Opis

Mroczne tajemnice, nadprzyrodzone zjawiska i egzorcyzmy – to wszystko gwarantuje horror Nienarodzony z udziałem Gary’ego Oldmana!

Młodą studentkę Casey Beldon (Odette Annable) regularnie dręczy „dybuk” - zjawa pod postacią żydowskiego chłopca, który zmarł w wyniku przerażających eksperymentów. Od tamtego momentu zjawa błąka się między światem żywych, a umarłych, szukając dla siebie nowego ciała, aby narodzić się na nowo. Casey przypadkowo odkrywa, że przyczyną jej udręk jest niepokojący rodzinny sekret z czasów II wojny światowej i obozu koncentracyjnego Auschwitz. Zdesperowana zwraca się o pomoc do jedynej osoby, która może jej pomóc - egzorcysty rabina Sendaka (Gary Oldman). Czy uda mu się złamać klątwę?

Zobacz również

Eliminatorzydzisiaj, 28 września, 20:00

Thomas McKenzie jest objęty programem ochrony świadków. Jednak wkrótce zostaje ujawniona jego tożsamość. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie.

Eliminatorzy

Ochroniarzdzisiaj, 28 września, 21:55

Jack Devlin po latach służby na rzecz najbardziej zagrożonych osób w kraju, zostaje właścicielem firmy ochroniarskiej. Jak się okazuje, czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Ochroniarz

Po prostu walcz 2dzisiaj, 28 września, 23:45

"Po prostu walcz 2" to kontynuacja filmu z 2008 roku. Czwórka studentów, spotyka się, by razem przygotować się do finału podziemnych rozgrywek MMA.

Po prostu walcz 2