Noc rekinów

Stań oko w oko z krwiożerczymi rekinami! „Noc rekinów” to horror o weekendzie nad jeziorem, który skończył się prawdziwą makabrą! 

PULS2
  • Noc rekinów
    dzisiaj, 24 października, 22:5016 85 min.

Opis

Stań oko w oko z krwiożerczymi rekinami! Noc rekinów to horror o weekendzie nad jeziorem, który skończył się prawdziwą makabrą!

Grupa szkolnych przyjaciół udaje się w podróż do Luizjany, aby spędzić weekend w położonym nad jeziorem domku letniskowym swojej przyjaciółki. Idealną wycieczkę psuje dziwny wypadek jednego z przyjaciół. Aby mu pomóc, muszą przedostać się na drugą stronę jeziora. Nieświadomi młodzi ludzie nie mają pojęcia, że pod powierzchnią wody żyją śmiertelnie niebezpieczne rekiny! Rozpoczyna się makabryczna walka na śmierć i życie…

Zobacz również

Rocky 4dzisiaj, 24 października, 20:00

Rocky (Sylvester Stallone) osiągnął wszystko, czego pragnął - doskonale daje sobie radę w czasie bokserskich mistrzostw wagi ciężkiej, ma kochającą...

Rocky 4

60 sekunddzisiaj, 24 października, 21:55

Pasy zapięte? Gaz do dechy! Angelina Jolie i Nicolas Cage w przepełnionym akcją filmie „60 sekund” to gwarancja doskonałej rozrywki.
Sławny Randall...

60 sekund

Odwetdzisiaj, 24 października, 0:15

Jacob wiedzie spokojne życie i pracuje jako manager banku. Pewnego dnia to się jednak zmienia. Co wydarzy się w jego życiu i jakie skutki może to za sobą pociągnąć?

Odwet