Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną

„Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną” to wstrząsający thriller opowiadający historię Victorii Bodeen, która już jako mała dziewczynka miewała różne niezwykłe wizje.

Opis

Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną to wstrząsający thriller opowiadający historię Victorii Bodeen, która już jako mała dziewczynka miewała wizje. Jeżeli lubicie takie opowieści, to koniecznie musicie zobaczyć ten film!

Victoria Bodeen (Claire Forlani) po latach wraca do rodzinnego miasta. Wyjechała, ponieważ doszło tam do tragedii, ktoś zgwałcił i zamordował jej przyjaciółkę. Policja uznała jej ojca za winnego, a to Victoria doprowadziła służby do ciała dziewczynki. Od dziecka Victoria miała niezwykłą moc, mogła zobaczyć różne rzeczy, które działy się w przeszłości lub teraźniejszości, o których nikt inny nie miał pojęcia. Tak było i tamtej nocy, dziewczynka widziała jak ktoś napada na jej przyjaciółkę. Wizja była wyraźna, dlatego potrafiła wskazać dokładne miejsce. Po latach halucynacje nie ustały i Victoria nadal widziała tragiczne wydarzenia, jednego była pewna, były one ze sobą powiązane. Kiedy wprowadziła się do rodzinnego miasta pomoc znalazła u brata jej przyjaciółki z dzieciństwa Cade’a (Oliver Hudson), który wierzył w to, że Victoria potrafi zobaczyć przeszłe wydarzenia. O przyjeźcie Victorii dowiedział się również jej ojciec, który przebywał na zwolnieniu warunkowym, gdyż nie uznano go nigdy za winnego. Kiedy Victoria była mała uważał, że nosi w sobie czyste zło, a biciem może je z niej wygnać. Do tej pory nic się nie zmieniło. Postanowił przyjechać do sklepu, w którym pracowała. Zażądał pieniędzy i zastraszył ją. Niedługo po tym zajściu Victoria miała kolejne wizje, które doprowadziły policję do następnych ofiar… Czy morderca zostanie w końcu złapany? Czy prawda ujrzy światło dzienne?

Zobacz również

Litewski przekrętjutro, 1 czerwca, 20:00

„Litewski przekręt” to przezabawna komedia prezentująca w krzywym zwierciadle Europę Wschodnią. Czwórka przyjaciół po wspólnym napadzie na kasyno postanawia uciekać z kraju.

Litewski przekręt

Bruce Wszechmogącydzisiaj, 31 maja, 20:00

Reporter lokalnej stacji telewizyjnej – Bruce Nolan – jest niezwykle popularny. I choć powodzi mu się całkiem nieźle uważa, że los jest dla niego niesprawiedliwy.

Bruce Wszechmogący

Zwariowany weekenddzisiaj, 31 maja, 8:55

Stoczniowiec Fourchaume zwalnia konstruktora jachtów za nieudany projekt. Szybko jednak tego żałuje. Próbuje namówić go do powrotu do pracy. Czy weekend mu na to wystarczy?

Zwariowany weekend