Notting Hill

Na Notting Hill w Londynie targ tętni życiem. Każdy każdego zna, ludzie uśmiechają się do siebie i prowadzą spokojne życie w centrum miasta. 

Opis

Notting Hill jest piękną i romantyczną opowieścią o miłości zwyczajnego mężczyzny do sławnej gwiazdy filmowej. Jak mówią niektórzy: to nie może się udać, a może jednak jest cień nadziei?  W filmie występuje piękna Julia Roberts oraz czarujący Hugh Grant.

Na Notting Hill w Londynie targ tętni życiem. Każdy każdego zna, ludzie uśmiechają się do siebie i prowadzą spokojne życie w centrum miasta. William Thacker (Hugh Grant) również postanowił zamieszkać na Notting Hill… w domu z niebieskimi drzwiami i z nieco szalonym współlokatorem. William pracuje w księgarni z książkami podróżniczymi. Uważa, że jego życie jest nudne i przewidywalne. Wszystko zmienia się pewnej, niczym niewyróżniającej się od innych dni środy, kiedy do księgarni wchodzi sławna aktorka Anna Scott (Julia Roberts). William postanawia udzielić jej rad w poszukiwaniu ciekawych przewodników, ale rozmowę przerywa mu złodziej książek. Po uporaniu się z mężczyzną wraca do rozmowy i sprzedaje jej książkę. Anna szybko opuszcza księgarnię, ale kiedy William wychodzi na zewnątrz, ponownie na nią trafia. Nie kończy się to jednak dobrze, ponieważ sok, który trzyma w dłoni, trafia prosto na jej koszulę. William proponuje Annie skorzystanie z łazienki, ponieważ mieszka niedaleko i kobieta może się u niego przebrać. Anna początkowo niechętnie chce kontynuować rozmowę z Williamem, ale w końcu korzysta z jego pomocy. William jest tak onieśmielony, że wszystkie jego zdania są nieskładne i mężczyzna ośmiesza się przed gwiazdą. Anna opuszcza jego mieszkanie, po chwili jednak rozlega się dzwonek do drzwi i William ponownie widzi ją u progu. Okazuje się, że Anna zapomniała zakupów, dlatego wróciła. Wiliam jest zawiedziony, ponieważ wie, że więcej nie zobaczy Anny. Los okazuje się jednak łaskawy i kobieta dzwoni do jego mieszkania pozostawiając wiadomość współlokatorowi mężczyzny. William jest szczęśliwy i umawia się z Anną na spotkanie, nie wie jednak, że został zaproszony na konferencję dotyczącą nowego filmu. Mimo zamieszania udaje mu się wymienić kilka słów z Anną i umówić się z nią na wieczór…

Zobacz również

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Taxi 3dzisiaj, 20 lutego, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Nadbagażdzisiaj, 20 lutego, 23:20

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Nadbagaż