Obłędny rycerz

Giermek William postanawia "odmienić swoje przeznaczenie". Dzięki sfałszowanym dokumentom bierze udział w turnieju rycerskim. Tam ulega urokowi tajemniczej piękności.

Opis

William (Heath Ledger) to młody i ambitny giermek. Pewnego dnia postanawia "odmienić swoje przeznaczenie". Dzięki pomocy wiernych towarzyszy, odrobinie szczęścia i sfałszowanym dokumentom rodowym udaje mu się pod postacią Sir Urlicha von Lichtensteina wziąć udział w turnieju rycerskim. Tam ulega urokowi tajemniczej piękności o imieniu Jocelyn (Shannyn Sossamon). Wkrótce na drodze do zwycięstwa w turnieju i do serca ukochanej staje jednak groźny rywal... Jak zakończy się ta historia? Czy uda mu się zdobyć serce ukochanej?

Zobacz również

Agent z przypadkujutro, 26 stycznia, 9:55

Pewnego dnia Buck Yuen jest świadkiem napadu. Mężczyzna decyduje się pomóc i zyskuje rozgłos. To dopiero początek jego kłopotów. 

Agent z przypadku

Bibliotekarz: tajemnica włócznijutro, 26 stycznia, 11:45

Flynn Carsen jest już po 30-tce, ale nadal studiuje. Twierdzi, że jedyne co mu w życiu wychodzi to nauka, dlatego cały czas zapisuje się na nowe fakultety.

Bibliotekarz: tajemnica włóczni

Najpiękniejsze baśnie: Czarodziej...jutro, 26 stycznia, 13:40

Apolena znajduje porzuconego w polu żyta noworodka. Zabiera go ze sobą do domu i postanawia wychować. Jak potoczą się losy przygarniętego chłopca?

Najpiękniejsze baśnie: Czarodziej Żytko