Obserwator

„Obserwator” to emocjonujący i pełen napięcia film o agencie FBI, który ma jeden dzień, aby uratować ofiary seryjnego mordercy. 

Opis

Obserwator to emocjonujący i pełen napięcia film o agencie FBI, który ma jeden dzień, aby uratować ofiary seryjnego mordercy. W rolach głównych Keanu Reeves i James Spader!

Po latach tropienia seryjnego mordercy i przeżytym załamaniu nerwowym, agent FBI Joel Campbell (James Spader) postanawia zrezygnować z pracy i przeprowadzić się do innego miasta. Jak się okazuje, zmiana nie przynosi upragnionej ulgi – Chicago wstrząsa seria zbrodni. Wkrótce na jaw wychodzi, że to nowy plan seryjnego mordercy Allena Griffina (Keanu Reeves), który przez wiele lat był poszukiwany przez Joela. Rozpoczyna się niebezpieczna, pełna napięcia rozgrywka między policjantem a złoczyńcą.

Zobacz również

Potępieńcyponiedziałek, 17 sierpnia, 20:00

Prawdziwa gratka dla miłośników kina akcji! Film „Potępieńcy” jest pełen emocji, napięć i wartkiej fabuły. Tego nie można przegapić! 

Potępieńcy

Gladiatordzisiaj, 15 sierpnia, 20:00

„Gladiator” to superprodukcja z Russelem Crowe w roli głównej! Odważny generał Maximus w jednej chwili traci wszystko. Jako niewolnik i gladiator musi walczyć o przeżycie.

Gladiator

Szybcy i martwidzisiaj, 15 sierpnia, 23:10

„Szybcy i martwi” to niezwykły western trzymający w napięciu już od pierwszej chwili. Opowiada historię tajemniczej Ellen, która przybywa do miasteczka na Dzikim Zachodzie.

Szybcy i martwi