Ocalona

Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Opis

Jeżeli szukacie wciągającego thrillera to Ocalona z Millą Jovovich i Piercem Brosnanem będzie strzałem w dziesiątkę! Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Kate Abbott (Milla Jovovich) pracuje w amerykańskiej ambasadzie w stolicy Wielkiej Brytanii – Londynie. W raz z innymi pracownikami próbuje rozpracować siatkę terrorystyczną, która atakuje coraz częściej, monitorując wydawanie wiz. Niestety szef Kate, Bill Talbot (Robert Forster), nie podziela jej zdania i chce wymusić na niej rezygnację z dalszego śledztwa. Kobieta mimo to zatrzymuje do dłuższej kontroli mężczyznę, który w rubryce o sobie wpisał dość sprzeczne informacje. W trakcie przepytywania podejrzanego zjawia się Bill i natychmiast każe zaprzestać dalszego śledztwa. Kobieta rozpoczyna prywatne dochodzenie, aby dowieść swojej racji i udaremnić plany terrorystów. O zamiarach Kate dowiadują się przestępcy. Na jej nieszczęście w zmowie z terrorystami są również niektórzy wysoko postawieni pracownicy z ambasady. Sprawa staje się podejrzana kiedy w restauracji, do której kobieta udaje się ze znajomymi zostaje zdetonowana bomba. Kate akurat znajdowała się w sąsiednim sklepie. Zginęli wszyscy jej znajomi, Kate została lekko ranna, a kiedy podnosi się z upadku w jej stronę zmierza płatny zabójca Nash (Pierce Brosnan) z bronią wycelowaną prosto w nią. Niestety, wszystkie ślady wskazują, że Kate uwikłana jest w zamach. Kobieta staje się główną podejrzaną. Teraz nie tylko terroryści, ale również policja ściga Kate, która musi wymyślić plan, który ocali jej życie i pozwoli zdemaskować wszystkich winnych za dokonaną zbrodnię. Czasu jest mało, ponieważ przestępcy szykują kolejny zamach, tym razem na Time Square w sylwestrową noc…

Zobacz również

Zwariowane weseledzisiaj, 6 sierpnia, 21:45

Kiedy Vasyl Seredyuk - szef lokalnego muzeum - wysłał córkę Katyę na francuski uniwersytet, nie spodziewał się takiego obrotu spraw. 

Zwariowane wesele

November Manjutro, 7 sierpnia, 20:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan - w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Emocje gwarantowane!

November Man

Likwidatorjutro, 7 sierpnia, 22:05

Tytuł „Likwidator” jest wdzięcznym i konkretnym opisem roli Arnolda Schwarzeneggera w filmie. Akcja rozpoczyna się, gdy boss narkotykowy Gabriel Cortez zostaje odbity z rąk FBI.

Likwidator