Ocalona

Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Oglądaj w

TV Puls
  • Ocalona
    dzisiaj, 17 lutego, 20:0016 90 min.
  • Ocalona
    sobota, 22 lutego, 1:3016 90 min.

Opis

Jeżeli szukacie wciągającego thrillera to Ocalona z Millą Jovovich i Piercem Brosnanem będzie strzałem w dziesiątkę! Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Kate Abbott (Milla Jovovich) pracuje w amerykańskiej ambasadzie w stolicy Wielkiej Brytanii – Londynie. W raz z innymi pracownikami próbuje rozpracować siatkę terrorystyczną, która atakuje coraz częściej, monitorując wydawanie wiz. Niestety szef Kate, Bill Talbot (Robert Forster), nie podziela jej zdania i chce wymusić na niej rezygnację z dalszego śledztwa. Kobieta mimo to zatrzymuje do dłuższej kontroli mężczyznę, który w rubryce o sobie wpisał dość sprzeczne informacje. W trakcie przepytywania podejrzanego zjawia się Bill i natychmiast każe zaprzestać dalszego śledztwa. Kobieta rozpoczyna prywatne dochodzenie, aby dowieść swojej racji i udaremnić plany terrorystów. O zamiarach Kate dowiadują się przestępcy. Na jej nieszczęście w zmowie z terrorystami są również niektórzy wysoko postawieni pracownicy z ambasady. Sprawa staje się podejrzana kiedy w restauracji, do której kobieta udaje się ze znajomymi zostaje zdetonowana bomba. Kate akurat znajdowała się w sąsiednim sklepie. Zginęli wszyscy jej znajomi, Kate została lekko ranna, a kiedy podnosi się z upadku w jej stronę zmierza płatny zabójca Nash (Pierce Brosnan) z bronią wycelowaną prosto w nią. Niestety, wszystkie ślady wskazują, że Kate uwikłana jest w zamach. Kobieta staje się główną podejrzaną. Teraz nie tylko terroryści, ale również policja ściga Kate, która musi wymyślić plan, który ocali jej życie i pozwoli zdemaskować wszystkich winnych za dokonaną zbrodnię. Czasu jest mało, ponieważ przestępcy szykują kolejny zamach, tym razem na Time Square w sylwestrową noc…

Zobacz również

Potrójne zagrożeniejutro, 18 lutego, 21:55

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Potrójne zagrożenie

Na falidzisiaj, 17 lutego, 22:00

Keanu Reeves i Patrick Swayze zapraszają do fascynującego świata surferów, gangsterskich porachunków i… miłości! Świetna rozrywka gwarantowana! 

Na fali

Gdy zjawią się obcydzisiaj, 17 lutego, 0:25

Kelnerka Beth postanawia udzielić schronienia tajemniczemu mężczyźnie, który pojawia się w restauracji. Czy nie będzie żałować tej decyzji? 

Gdy zjawią się obcy