Operacja Delta Force 4

„Operacja Delta Force 4” to trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o brawurowej operacji amerykańskiej jednostki specjalnej.

Opis

Operacja Delta Force 4 to trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o brawurowej operacji amerykańskiej jednostki specjalnej.

Komandosi oddziału Delta przeprowadzają w Bośni operację uwolnienia zakładników - amerykańskich naukowców - z rąk terrorystów. Niestety akcja nie kończy się sukcesem. Po kilku tygodniach, w Los Angeles dochodzi do tajemniczego wstrząsu sejsmicznego. Na szczęście straty nie są duże, ale naukowcy odkrywają, że wstrząs został wywołany… celowo! Sprawa okazuje się o wiele bardziej skomplikowana, a jej źródło znajduje się w Kazachstanie. Zespół Delta Force zostaje wysłany w niebezpieczną misję, aby nie dopuścić  do globalnej katastrofy. Czy im się uda?

Zobacz również

Rocky 4dzisiaj, 24 października, 20:00

Rocky (Sylvester Stallone) osiągnął wszystko, czego pragnął - doskonale daje sobie radę w czasie bokserskich mistrzostw wagi ciężkiej, ma kochającą...

Rocky 4

60 sekunddzisiaj, 24 października, 21:55

Pasy zapięte? Gaz do dechy! Angelina Jolie i Nicolas Cage w przepełnionym akcją filmie „60 sekund” to gwarancja doskonałej rozrywki.
Sławny Randall...

60 sekund

Odwetdzisiaj, 24 października, 0:15

Jacob wiedzie spokojne życie i pracuje jako manager banku. Pewnego dnia to się jednak zmienia. Co wydarzy się w jego życiu i jakie skutki może to za sobą pociągnąć?

Odwet