Operacja Delta Force 4

„Operacja Delta Force 4” to trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o brawurowej operacji amerykańskiej jednostki specjalnej.

Opis

Operacja Delta Force 4 to trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o brawurowej operacji amerykańskiej jednostki specjalnej.

Komandosi oddziału Delta przeprowadzają w Bośni operację uwolnienia zakładników - amerykańskich naukowców - z rąk terrorystów. Niestety akcja nie kończy się sukcesem. Po kilku tygodniach, w Los Angeles dochodzi do tajemniczego wstrząsu sejsmicznego. Na szczęście straty nie są duże, ale naukowcy odkrywają, że wstrząs został wywołany… celowo! Sprawa okazuje się o wiele bardziej skomplikowana, a jej źródło znajduje się w Kazachstanie. Zespół Delta Force zostaje wysłany w niebezpieczną misję, aby nie dopuścić  do globalnej katastrofy. Czy im się uda?

Zobacz również

Kobiety mafiisobota, 22 lutego, 20:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję „nie do odrzucenia” od ABW. Bela przechodzi szkolenie i zaczyna pracę pod przykrywką.

Kobiety mafii

November Manjutro, 21 lutego, 22:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan - w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Emocje gwarantowane!

November Man

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon