Operacja Delta Force 4

„Operacja Delta Force 4” to trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o brawurowej operacji amerykańskiej jednostki specjalnej.

Opis

Operacja Delta Force 4 to trzymająca w napięciu, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o brawurowej operacji amerykańskiej jednostki specjalnej.

Komandosi oddziału Delta przeprowadzają w Bośni operację uwolnienia zakładników - amerykańskich naukowców - z rąk terrorystów. Niestety akcja nie kończy się sukcesem. Po kilku tygodniach, w Los Angeles dochodzi do tajemniczego wstrząsu sejsmicznego. Na szczęście straty nie są duże, ale naukowcy odkrywają, że wstrząs został wywołany… celowo! Sprawa okazuje się o wiele bardziej skomplikowana, a jej źródło znajduje się w Kazachstanie. Zespół Delta Force zostaje wysłany w niebezpieczną misję, aby nie dopuścić  do globalnej katastrofy. Czy im się uda?

Zobacz również

Gorący pościgdzisiaj, 22 września, 22:00

„Gorący pościg” to niezwykle zabawna komedia z największymi gwiazdami: Reese Whitherspoon i Sofią Vergarą! Kobiety mają moc! Naiwna i nieudolna...

Gorący pościg

Linia ryzykadzisiaj, 22 września, 23:50

Natasha i Carlo skuszeni szybkim zarobkiem wchodzą do świata niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Postarają się wszystkim udowodnić co oznacza prawdziwy wyścig…

Linia ryzyka

Wichry namiętnościdzisiaj, 22 września, 1:35

Stany Zjednoczone, początek XX wieku. Pułkownik William Ludlow nie godzi się z tym, jak traktuje się Indian, dlatego też postanawia opuścić wojsko. 

Wichry namiętności