Opiekunka

Jennifer jest absolwentką uczelni wyższej i właśnie szuka pracy w dużej firmie. Przez przypadek kobieta dostaje posadę opiekunki do dzieci. Jak kobieta poradzi sobie w nowej roli?

Opis

Jennifer Morgan (Heidi Noelle Lenhart) zdobyła dyplom uczelni wyższej, ma wymarzonego chłopaka i mnóstwo planów na przyszłość. Niestety nie wszystko idzie po jej myśli – dziewczyna zostaje zwolniona z dotychczasowej pracy. Po długich poszukiwaniach, aplikuje do firmy Olivera Caldwella (Gregory Harrison). Ku jej ogromnej radości, zostaje zatrudniona. Okazuje się jednak, że po serii zbiegów okoliczności Jennifer dostaję pracę, ale na innym stanowisku niż się tego spodziewała. Dziewczyna będzie od tej pory… opiekunką dzieci Caldwella – Kate (Katie Volding) i Aleksa (Jake Dinwiddie). Jak się okazuje potrafią one dać w kość. Do tego nie przepada za nią nowa partnerka Olivera. Jak Jennifer poradzi sobie w roli opiekunki?

Zobacz również

Żandarm na emeryturzeniedziela, 8 grudnia, 9:35

Sierżant Cruchot jest już na emeryturze. Jednak kiedy jeden z jego dawnych kolegów traci pamięć, bez wahania postanawia mu pomóc! 

Żandarm na emeryturze

Nawiedzony dwórniedziela, 8 grudnia, 11:30

Jim jest agentem nieruchomości. Postanawia udać się na wyjazd wraz z żoną i dziećmi, aby zobaczyć stary dwór. Dom okazuje się być nawiedzony.

Nawiedzony dwór

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 8 grudnia, 13:00

W lesie na polanie swój dom ma Śnieżka i Różyczka. Mieszkają w nim razem z matką. Ich ojciec przed laty wyruszył bronić królestwa i od tego czasu go nie widziały...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka