Opiekunka. Dalszy ciąg bajki

Jennifer i Oliver przygotowują się do połączenia przedsiębiorstwa z firmą Tek Hausen. Jednak dzieci założyciela Tek Hausen są temu przeciwne. Czy mimo to połączenie się uda?

Opis

Mija właśnie rok od wydarzeń, które miały miejsce w pierwszej części filmu - Opiekunka. Jennifer Morgan (Heidi Lenhart), Oliver Caldwell (Gregory Harrison) oraz jego dzieci - Katie (Katie Volding) i Alex (Jake Dinwiddie) - są już w Europie. Para przygotowuje się do połączenia firmy Caldwella z firmą Tek Hausen. Jednak dzieci założyciela Tek Hausen są temu przeciwne, ponieważ same chcą przejąć kontrolę nad spółką ojca. W związku z tym zrobią wszystko, żeby zrujnować wizerunek Caldwella i jego relację z Jenny, aby dzięki temu mieć pełną kontrolę podczas połączenia przedsiębiorstw. Czy im się to uda?

Zobacz również

San Andreasdzisiaj, 7 marca, 20:00

Megaprodukcja z udziałem Dwayne'a Johnsona, która zachwyciła ludzi na całym świecie! Poczuj te emocje tylko na TV Puls! 

San Andreas

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 7 marca, 13:20

Piękny film opowiadający historię Wieloskórki – księżniczki, która uciekła z królestwa z obawy przed planami swojego ojca. Musicie go koniecznie zobaczyć!

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Wieloskórka

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 7 marca, 14:30

Podczas jednego z połowów ubogiemu rybakowi o imieniu Hein udaje się złowić złotą rybkę. Dzięki temu, że daruje jej życie, jego żona może spełnić swe życzenia.

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O rybaku i jego żonie