Opiekunka. Dalszy ciąg bajki

Jennifer i Oliver przygotowują się do połączenia przedsiębiorstwa z firmą Tek Hausen. Jednak dzieci założyciela Tek Hausen są temu przeciwne. Czy mimo to połączenie się uda?

Opis

Mija właśnie rok od wydarzeń, które miały miejsce w pierwszej części filmu - Opiekunka. Jennifer Morgan (Heidi Lenhart), Oliver Caldwell (Gregory Harrison) oraz jego dzieci - Katie (Katie Volding) i Alex (Jake Dinwiddie) - są już w Europie. Para przygotowuje się do połączenia firmy Caldwella z firmą Tek Hausen. Jednak dzieci założyciela Tek Hausen są temu przeciwne, ponieważ same chcą przejąć kontrolę nad spółką ojca. W związku z tym zrobią wszystko, żeby zrujnować wizerunek Caldwella i jego relację z Jenny, aby dzięki temu mieć pełną kontrolę podczas połączenia przedsiębiorstw. Czy im się to uda?

Zobacz również

Żandarm na emeryturzeniedziela, 8 grudnia, 9:35

Sierżant Cruchot jest już na emeryturze. Jednak kiedy jeden z jego dawnych kolegów traci pamięć, bez wahania postanawia mu pomóc! 

Żandarm na emeryturze

Nawiedzony dwórniedziela, 8 grudnia, 11:30

Jim jest agentem nieruchomości. Postanawia udać się na wyjazd wraz z żoną i dziećmi, aby zobaczyć stary dwór. Dom okazuje się być nawiedzony.

Nawiedzony dwór

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 8 grudnia, 13:00

W lesie na polanie swój dom ma Śnieżka i Różyczka. Mieszkają w nim razem z matką. Ich ojciec przed laty wyruszył bronić królestwa i od tego czasu go nie widziały...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka