Opiekunka: Przygoda w raju

Czas na kolejne przygody opiekunki Jenny i mnóstwo dobrego humoru. Tym razem Jenny postanawia wybrać się na wakacje z rodziną . Jednak czy to na pewno dobry pomysł?

Opis

Opiekunka: Przygoda w raju to kolejna część bardzo popularnej serii w reżyserii Marka Griffithsa. W trzeciej odsłonie komedii, bohaterowie wybierają się tropikalną wyspę - Puerto Rico. Docierają tam prywatnym samolotem Oliviera (Gregory Harrison) i Jenny (Heidi Lenhart).  Miliarderzy w podróż zabierają dzieci oraz przyjaciółkę starszej córki. Na miejscu okazuje się, że dzieci chcą mieć więcej swobody i próbują uwolnić się od dwóch ochroniarzy zatrudnionych przez Oliviera. Do tego jedna z córek poznaje na miejscu chłopaka, który od razu wpada jej w oko, a jej przyjaciółka i brat coraz bardziej się do siebie zbliżają. Pod koniec wyjazdu, okazuje się jednak, że dziewczyna nie jest na wyspie przypadkowo. Co ukrywa? Czy rozbije to przyjaźń nastolatek?

Opiekunka: Przygoda w raju to świetna  propozycja na spędzenie czasu z całą rodziną przed telewizorem. Śmiech i łzy wzruszenia gwarantowane!

Zobacz również

Żandarm i policjantkidzisiaj, 27 września, 8:35

Pod skrzydła żandarmów z Saint-Tropez trafiają cztery młode praktykantki. Sprawy komplikują się, kiedy dziewczyny zostają porwane. Jak zakończy się ta historia? 

Żandarm i policjantki

Kraina jutradzisiaj, 27 września, 10:35

Spektakularna i wciągająca opowieść o niezwykłej misji, która połączyła zgorzkniałego mężczyznę i rezolutną dziewczynkę. Emocjonujące familijne ...

Kraina jutra

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 27 września, 13:20

Królowa marzy o dziecku. Pewnego dnia żaba przepowiada jej, że nie minie rok jak królowa zajdzie w ciążę i urodzi piękną córeczkę. Tak też się dzieje.

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śpiąca Królewna