Piątek trzynastego

Postać w charakterystycznej, hokejowej masce powraca. W filmie „Piątek trzynastego” ponownie wracamy do mrocznego obozowiska.

Opis

Postać w charakterystycznej, hokejowej masce przez lata stała się ikoną gatunku i doczekała się wielu filmów, komiksów i książek. W filmie „Piątek trzynastego” ponownie wracamy do mrocznego obozowiska nad jeziorem Crystal. Pamela Voorhees (Nana Visitor) wpada w szał, gdy dowiaduje się, że jej syn utonął w jeziorze przez nieuwagę swoich opiekunów. Niezrównoważona matka zostaje ścięta, a świadkiem tragicznej śmierci jest… jej syn Jason Voorhees (Derek Mears). Trzydzieści lat później Jason ponownie pojawia się nad Crystal Lake. Tym razem jego ofiarami zostaje grupa nastolatków, która przybyła nad jezioro w poszukiwaniu dobrej zabawy. Seryjny morderca zabija wszystkich oprócz Whitney (Amanda Righetti), która przypomina jego zmarłą matkę. Sześć tygodni później do miasteczka przybywa Clay (Jared Padalecki). Wbrew ostrzeżeniom mieszkańców i policji, rusza do mrocznego lasu, aby odnaleźć swoją siostrę. Nie zdaje sobie sprawy jakie zagrożenie czeka na niego w okolicy! Spora dawka grozy gwarantowana!

Zobacz również

22 kulejutro, 3 kwietnia, 20:00

Były kryminalista postanawia zerwać z przestępczą przeszłością i rozpocząć spokojne życie. Jednak pewnego dnia sielanka się kończy. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

22 kule

Skarb narodówsobota, 4 kwietnia, 20:00

Rodzina Benjamina Franklina Gatesa od sześciu pokoleń zajmuje się poszukiwaniem skarbu zakonu templariuszy, który podobno trafił do Ameryki.

Skarb narodów

Asterix i Obelix: Misja Kleopatradzisiaj, 2 kwietnia, 20:00

Odważni oraz pełni poczucia humoru i pomysłowości Asterix i Obelix zostają wezwani na pomoc. Potrzebuje ich architekt Numernabis. Dlaczego?

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra