Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan

Ósma część z serii "Piątek trzynastego" rozpoczyna się w momencie, gdy młoda para płynie jachtem po wodach Crystal Lake. Nieświadomie ożywiają Jasona.

Opis

Ósma część z serii Piątek trzynastego rozpoczyna się w momencie gdy młoda para płynie jachtem po wodach Crystal Lake. Nieświadomie powodują spięcie na dnie jeziora, które ożywia spoczywającego tam mordercę – Jasona. Jason zabija zakochanych i dostaje się na statek wycieczkowy, pełen młodzieży, który płynie do Nowego Jorku. Wkrótce na pokładzie rozpętuje się krwawy sztorm, a letni rejs zamienia się w ostatnią drogę przeklętych.

Zobacz również

Krwawa zemstadzisiaj, 25 stycznia, 20:00

Cain Burgess przez swojego brata i jego znajomych wplątuje się w szemrane interesy i trafia do więzienia. Po wyjściu chce tylko jednego – krwawej zemsty.

Krwawa zemsta

Polowanie na czarownicejutro, 26 stycznia, 20:00

Behmen jest rycerzem, który bierze udział w wyprawach krzyżowych. Razem z towarzyszem broni Felsonem postanawiają zdezerterować i przejść w stan spoczynku.

Polowanie na czarownice

Ostatnie zleceniedzisiaj, 25 stycznia, 21:45

Płatny zabójca Joe otrzymuje zadanie wyeliminowania kilku osób w Bangkoku. Trzyma się swoich, ściśle określonych zasad. Tym razem jednak potrzebuje pomocy.

Ostatnie zlecenie