Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan

Ósma część z serii "Piątek trzynastego" rozpoczyna się w momencie, gdy młoda para płynie jachtem po wodach Crystal Lake. Nieświadomie ożywiają Jasona.

Opis

Ósma część z serii Piątek trzynastego rozpoczyna się w momencie gdy młoda para płynie jachtem po wodach Crystal Lake. Nieświadomie powodują spięcie na dnie jeziora, które ożywia spoczywającego tam mordercę – Jasona. Jason zabija zakochanych i dostaje się na statek wycieczkowy, pełen młodzieży, który płynie do Nowego Jorku. Wkrótce na pokładzie rozpętuje się krwawy sztorm, a letni rejs zamienia się w ostatnią drogę przeklętych.

Zobacz również

Gorący pościgdzisiaj, 22 września, 22:00

„Gorący pościg” to niezwykle zabawna komedia z największymi gwiazdami: Reese Whitherspoon i Sofią Vergarą! Kobiety mają moc! Naiwna i nieudolna...

Gorący pościg

Superfast!dzisiaj, 22 września, 20:00

Policjant pracujący w Los Angeles dostaje ważne zadanie i musi przeniknąć do świata przestępców. „Wściekle szybcy” to parodia serii filmów „Szybcy i wściekli”.

Superfast!

Linia ryzykadzisiaj, 22 września, 23:50

Natasha i Carlo skuszeni szybkim zarobkiem wchodzą do świata niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Postarają się wszystkim udowodnić co oznacza prawdziwy wyścig…

Linia ryzyka