Pieskie szczęście

Czas na mocne kino akcji, które trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty! W roli głównej Wesley Snipes jako były dealer narkotykowy, który wplątuje się w nową aferę.

Oglądaj w

TV Puls
  • Pieskie szczęście
    piątek, 21 lutego, 0:0016 100 min.

Opis

Były handlarz narkotykami Lucky (Wesley Snipes) zostaje zwolniony z więzienia i pomimo swojej kryminalnej przeszłości próbuje prowadzić godne, normalne życie. Niestety nie jest to łatwe zadanie, a Lucky bardzo szybko wplątuje się w aferę narkotykową. Co więcej, w sprawę uwikłani są i gangsterzy, i skorumpowani policjanci. Podczas swojej ucieczki Lucky kradnie samochód, a przy okazji porywa piękną striptizerkę Angelę (Jacquelyn Quinones). Tymczasem na przedmieściach mieszka pewna pani w średnim wieku - Cass (Cybill Shepherd). Mało kto wie, że tak naprawdę to psychopatka, która razem z kochankiem Changiem (James Liao) czerpie radość z torturowania ludzi. Drogi Lucky'ego i bezdusznej pary wkrótce się krzyżują…

Zobacz również

Potrójne zagrożeniejutro, 18 lutego, 21:55

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Potrójne zagrożenie

Ocalonadzisiaj, 17 lutego, 20:00

Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Ocalona

Na falidzisiaj, 17 lutego, 22:00

Keanu Reeves i Patrick Swayze zapraszają do fascynującego świata surferów, gangsterskich porachunków i… miłości! Świetna rozrywka gwarantowana! 

Na fali