Pinokio

Stolarz Geppetto zawsze marzył o potomku. Pewnego dnia wróżka spełnia jego marzenie i stworzona przez niego drewniana kukiełka zmienia się w prawdziwego chłopca.

PULS2
  • Pinokio
    jutro, 16 listopada, 13:50D7 85 min.

Opis

Stary stolarz Geppetto zawsze marzył o posiadaniu potomka, jednak nigdy się go nie doczekał. Pewnej nocy niespodziewanie odwiedza go wróżka, która spełnia jego życzenie i przemienia zrobioną przez staruszka kukiełkę w prawdziwego chłopca. Kiedy mężczyzna się budzi, nie może uwierzyć w to, co właśnie się stało. Kiedy w końcu zdaje sobie sprawę, że to nie sen i Pinokio żyje, postanawia wysłać chłopca do szkoły. Jednak, żeby na zawsze przestał być kukiełką musi spełnić kilka warunków, które postawiła mu wróżka. Czy Pinokio udowodni wszystkim, że może zostać prawdziwym chłopcem już na zawsze?

Pinokio to jedna z animacji zaliczanych do klasyki Disneya. Uczy, że pomimo wszystko zawsze warto wierzyć w swoje marzenia. Dołącz do Geppetta i małego Pinokia i przeżyj z nimi pełną przygód podróż!

Zobacz również

Przełęcz ocalonychniedziela, 17 listopada, 22:40

"Przełęcz ocalonych" to doskonały film w reżyserii Mela Gibsona. Opowiada prawdziwą historię człowieka, który bez użycia broni uratował dziesiątki żołnierzy.

Przełęcz ocalonych

Con Air: Lot skazańcówdzisiaj, 15 listopada, 20:00

Zwolniony warunkowo więzień wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju.

 

Con Air: Lot skazańców

Człowiek piesjutro, 16 listopada, 20:00

Danny jest od małego więziony przez bezwzględnego przestępcę Barta, który traktuje go jak psa. Czy Danny’emu w końcu uda się odzyskać człowieczeństwo?

Człowiek pies