Polowanie na mysz

Dwaj bracia w spadku po ojcu otrzymują dom. Teraz chcą go sprzedać, jednak jest jedna rzecz, która im w tym przeszkadza - mysz.

Opis

Polowanie na mysz to pełna humoru komedia, która w błyskawicznym tempie stała się hitem końcówki lat 90-tych! Film swoim uniwersalnym humorem i ciekawą fabułą łączy pokolenia przed telewizorami! Uwaga - salwy śmiechu gwarantowane!

Dwaj bracia to prawdziwi nieudacznicy życiowi. Jeden z nich – Ernie (Nathan Lane) jest kucharzem, natomiast drugi - Lars (Lee Evans) –  został niedawno porzucony przez żonę.  Wkrótce okazuje się też, że rodzeństwo w spadku po ojcu otrzymuje dom, jednak nieruchomość jest w opłakanym stanie. Wkrótce wychodzi również na jaw, że budynek był zaprojektowany przez bardzo popularnego architekta i dzięki temu jest wart fortunę. Mężczyźni chcą jak najszybciej sprzedać posiadłość, ale jest jedna rzecz, która im w tym przeszkadza – złośliwa mysz. Rozpoczynają polowanie, ponieważ dopiero po jej złapaniu, będą mogli sprzedać posiadłość. Zatrudniają nawet w tym celu specjalistę, Caaesera (Christopher Walken). Czy złapanie niesfornego gryzonia okaże się prostą rzeczą?

Zobacz również

Bruce Wszechmogącydzisiaj, 31 maja, 20:00

Reporter lokalnej stacji telewizyjnej – Bruce Nolan – jest niezwykle popularny. I choć powodzi mu się całkiem nieźle uważa, że los jest dla niego niesprawiedliwy.

Bruce Wszechmogący

Zwariowany weekenddzisiaj, 31 maja, 8:55

Stoczniowiec Fourchaume zwalnia konstruktora jachtów za nieudany projekt. Szybko jednak tego żałuje. Próbuje namówić go do powrotu do pracy. Czy weekend mu na to wystarczy?

Zwariowany weekend

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 31 maja, 10:50

Król Gundolf ma trzech synów: Gebharda, Gerharda i Gustawa „Głuptasa”. Jeżeli chcecie przekonać się jak potoczą się losy trzech książąt, to koniecznie oglądajcie!

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Trzy piórka