Półtora gliniarza

Ośmiolatek o imieniu Devon marzy o tym, by pracować jako policjant. Pewnego dnia niespodziewanie chłopiec staje się świadkiem morderstwa. 

Opis

Ośmiolatek o imieniu Devon marzy o tym, by pracować jako policjant. Pewnego dnia niespodziewanie chłopiec staje się świadkiem morderstwa. Podczas zeznań na policji stawia jeden warunek. Będzie mówił, ale funkcjonariusze mają go traktować jak jednego z nich. Policjanci nie mają innego wyjścia, muszą przydzielić Devonowi partnera. Wybór trafia na twardego i zrzędzącego detektywa McKeenę.

Zobacz również

Żandarm w Nowym Jorkuniedziela, 24 listopada, 9:05

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy przed nim wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo dobrej zabawy!

Żandarm w Nowym Jorku

K-9niedziela, 24 listopada, 11:10

Do policji trafia specjalnie wyszkolony pies tropiący narkotyki. Od tej pory staje się partnerem Dooleya i razem szukają tropu narkotykowego bosa.

K-9

Najpiękniejsze baśnie:...niedziela, 24 listopada, 13:15

Bardzo uparta księżniczka o imieniu Aneta odmawia ślubu z księciem Hieronimem. Rękę Anety obiecano Hieronimowi już w dzieciństwie, aby odległe kraje miały sprzymierzeńców.

Najpiękniejsze baśnie: Księżniczka i diabeł