Posterunek w Reno

„Posterunek w Reno” to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Przygotujcie się na szaloną zabawę w słonecznym Miami z nietypowymi policjantami. Będzie się działo!

Opis

Reno 911 to nietypowa jednostka policyjna w Nevadzie. Służą w niej głównie nieudacznicy, a ich akcje zwykle kończą się niepowodzeniem. Niespodziewanie zostają oni zaproszeni na Amerykański Kongres Policyjny w Miami. Kłopoty zaczynają się od razu kiedy przybywają na miejsce – okazuje się, że nie ma ich na liście uprawniającej do wstępu na imprezę i noclegu w hotelu. Policjanci postanawiają zatrzymać się w motelu, w którym prowadzona jest nielegalna działalność. Niespodziewanie beztroska zabawa na słonecznej Florydzie zmienia się w niebezpieczną akcję. Okazuje się, że budynek, w którym odbywa się wydarzenie stał się obiektem ataku biochemicznego. Wszystkie oddziały policyjne zostają więc poddane kwarantannie. Wszystkie z wyjątkiem jednego… Reno 911. Od tej pory to oni będą ochraniać mieszkańców Miami. Czy okaże się to dobre rozwiązanie dla miasta i jego mieszkańców? 

Posterunek w Reno to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Przygotujcie się na szaloną zabawę w słonecznym Miami z nietypowymi policjantami. Będzie się działo!

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupieniejutro, 29 maja, 20:00

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Infiltratorsobota, 30 maja, 20:00

Syn Johna Matthewsa zostaje skazany na 10 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami. Ojciec za wszelką cenę chce pomóc synowi. Czy mu się uda?

Infiltrator

Litewski przekrętjutro, 29 maja, 21:55

„Litewski przekręt” to przezabawna komedia prezentująca w krzywym zwierciadle Europę Wschodnią. Czwórka przyjaciół po wspólnym napadzie na kasyno postanawia uciekać z kraju.

Litewski przekręt