Posterunek w Reno

„Posterunek w Reno” to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Przygotujcie się na szaloną zabawę w słonecznym Miami z nietypowymi policjantami. Będzie się działo!

Oglądaj w

TV Puls
  • Posterunek w Reno
    jutro, 14 listopada, 23:1016 80 min.
  • Posterunek w Reno
    sobota, 16 listopada, 0:0516 80 min.

Opis

Reno 911 to nietypowa jednostka policyjna w Nevadzie. Służą w niej głównie nieudacznicy, a ich akcje zwykle kończą się niepowodzeniem. Niespodziewanie zostają oni zaproszeni na Amerykański Kongres Policyjny w Miami. Kłopoty zaczynają się od razu kiedy przybywają na miejsce – okazuje się, że nie ma ich na liście uprawniającej do wstępu na imprezę i noclegu w hotelu. Policjanci postanawiają zatrzymać się w motelu, w którym prowadzona jest nielegalna działalność. Niespodziewanie beztroska zabawa na słonecznej Florydzie zmienia się w niebezpieczną akcję. Okazuje się, że budynek, w którym odbywa się wydarzenie stał się obiektem ataku biochemicznego. Wszystkie oddziały policyjne zostają więc poddane kwarantannie. Wszystkie z wyjątkiem jednego… Reno 911. Od tej pory to oni będą ochraniać mieszkańców Miami. Czy okaże się to dobre rozwiązanie dla miasta i jego mieszkańców? 

Posterunek w Reno to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Przygotujcie się na szaloną zabawę w słonecznym Miami z nietypowymi policjantami. Będzie się działo!

Zobacz również

Con Air: Lot skazańcówpiątek, 15 listopada, 20:00

Zwolniony warunkowo więzień wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju.

Con Air: Lot skazańców

Solomon Kane: Pogromca zładzisiaj, 13 listopada, 20:00

Solomon Kane to nieustraszony wojownik, łowca demonów. Mężczyzna przemierza świat, a przyświeca mu tylko jeden cel - walka ze złem.

Solomon Kane: Pogromca zła

Gwiezdne wojny: część I -...dzisiaj, 13 listopada, 22:00

Zakon Jedi strzeże pokoju w galaktyce. Dlatego kiedy niespodziewanie wybuchają rebelie, dwaj rycerze Jedi chcą wprowadzić pokój. 

Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo