Potrójne zagrożenie

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Oglądaj w

TV Puls
  • Potrójne zagrożenie
    jutro, 18 lutego, 21:5516 95 min.

Opis

Deveraux (Micheal Jai White) wysyła dwóch najemników – Payu (Tony Jaa) i Long Fei (Tiger Hu Chen) – na misję humanitarną, podczas której mają uwolnić niektórych więźniów. Nie wiedzą jednak o tym, że prawdziwym zamiarem Deveraux i jego zespołu jest uwolnienie ich przywódcy – Collinsa (Scott Adkins). Niebawem za sprawą Deveraux w pobliskiej wiosce dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ginie żona Jaki (Iko Uwais), lokalnego mistrza walk wręcz. Ten poprzysięga zemstę na ludziach odpowiedzialnych za zniszczenie jego wioski i śmierć ukochanej. Kilka dni później dochodzi do spotkania oszukanych Payu i Long Fei z Jaką. Mężczyźni postanawiają połączyć siły, aby zemścić się na swoich wrogach. W tym samym czasie okazuje się, że w mieście pojawia się córka miliardera, która chce zlikwidować syndykat przestępczy, który zdominował całą okolicę. Oczywiście nie wszystkim się to podoba, ponieważ okazuje się, że kobieta jest przeszkodą w przestępczej działalności Su Feng (Monica Siu-Kei Mok). Ta, aby pozbyć się problemu, nakazuje Collinsowi jego ludziom zabić kobietę. Od tej pory grozi jej ogromne niebezpieczeństwo – na jej życie czyha bowiem zorganizowana grupa profesjonalnych zabójców. Niespodziewanie do ochrony kobieta wynajmuje Payu, Long Feia i Jakę. Przed nimi trudne zadanie – będą musieli zmierzyć się z niebezpiecznym gangiem i powstrzymać morderców. Jednak czy im się uda?

Zobacz również

Ocalonadzisiaj, 17 lutego, 20:00

Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Ocalona

Na falidzisiaj, 17 lutego, 22:00

Keanu Reeves i Patrick Swayze zapraszają do fascynującego świata surferów, gangsterskich porachunków i… miłości! Świetna rozrywka gwarantowana! 

Na fali

Gdy zjawią się obcydzisiaj, 17 lutego, 0:25

Kelnerka Beth postanawia udzielić schronienia tajemniczemu mężczyźnie, który pojawia się w restauracji. Czy nie będzie żałować tej decyzji? 

Gdy zjawią się obcy