Potrójne zagrożenie

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Opis

Deveraux (Micheal Jai White) wysyła dwóch najemników – Payu (Tony Jaa) i Long Fei (Tiger Hu Chen) – na misję humanitarną, podczas której mają uwolnić niektórych więźniów. Nie wiedzą jednak o tym, że prawdziwym zamiarem Deveraux i jego zespołu jest uwolnienie ich przywódcy – Collinsa (Scott Adkins). Niebawem za sprawą Deveraux w pobliskiej wiosce dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ginie żona Jaki (Iko Uwais), lokalnego mistrza walk wręcz. Ten poprzysięga zemstę na ludziach odpowiedzialnych za zniszczenie jego wioski i śmierć ukochanej. Kilka dni później dochodzi do spotkania oszukanych Payu i Long Fei z Jaką. Mężczyźni postanawiają połączyć siły, aby zemścić się na swoich wrogach. W tym samym czasie okazuje się, że w mieście pojawia się córka miliardera, która chce zlikwidować syndykat przestępczy, który zdominował całą okolicę. Oczywiście nie wszystkim się to podoba, ponieważ okazuje się, że kobieta jest przeszkodą w przestępczej działalności Su Feng (Monica Siu-Kei Mok). Ta, aby pozbyć się problemu, nakazuje Collinsowi jego ludziom zabić kobietę. Od tej pory grozi jej ogromne niebezpieczeństwo – na jej życie czyha bowiem zorganizowana grupa profesjonalnych zabójców. Niespodziewanie do ochrony kobieta wynajmuje Payu, Long Feia i Jakę. Przed nimi trudne zadanie – będą musieli zmierzyć się z niebezpiecznym gangiem i powstrzymać morderców. Jednak czy im się uda?

Zobacz również

Władcy ogniadzisiaj, 11 sierpnia, 20:00

Londyn, rok 2084, 12-letnii Quinn nieświadomie budzi z odwiecznego snu zionącego ogniem smoka. W ciągu 20 lat bestia i jej potomstwo niszczą niemal cały świat. 

Władcy ognia

Outlanderdzisiaj, 11 sierpnia, 22:00

„Outlander” to film przygodowy z elementami science-fiction. Opowiada historię Kainana, który ucieka przed dramatyczną przeszłością. 

Outlander

Uciekinierdzisiaj, 11 sierpnia, 0:15

Ludzie pochłonięci są show o nazwie „Uciekinier”. Pewnego dnia wplątany zostaje w nią Ben Richards - funkcjonariusz z Los Angeles.

Uciekinier