Potrójne zagrożenie

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Opis

Deveraux (Micheal Jai White) wysyła dwóch najemników – Payu (Tony Jaa) i Long Fei (Tiger Hu Chen) – na misję humanitarną, podczas której mają uwolnić niektórych więźniów. Nie wiedzą jednak o tym, że prawdziwym zamiarem Deveraux i jego zespołu jest uwolnienie ich przywódcy – Collinsa (Scott Adkins). Niebawem za sprawą Deveraux w pobliskiej wiosce dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ginie żona Jaki (Iko Uwais), lokalnego mistrza walk wręcz. Ten poprzysięga zemstę na ludziach odpowiedzialnych za zniszczenie jego wioski i śmierć ukochanej. Kilka dni później dochodzi do spotkania oszukanych Payu i Long Fei z Jaką. Mężczyźni postanawiają połączyć siły, aby zemścić się na swoich wrogach. W tym samym czasie okazuje się, że w mieście pojawia się córka miliardera, która chce zlikwidować syndykat przestępczy, który zdominował całą okolicę. Oczywiście nie wszystkim się to podoba, ponieważ okazuje się, że kobieta jest przeszkodą w przestępczej działalności Su Feng (Monica Siu-Kei Mok). Ta, aby pozbyć się problemu, nakazuje Collinsowi jego ludziom zabić kobietę. Od tej pory grozi jej ogromne niebezpieczeństwo – na jej życie czyha bowiem zorganizowana grupa profesjonalnych zabójców. Niespodziewanie do ochrony kobieta wynajmuje Payu, Long Feia i Jakę. Przed nimi trudne zadanie – będą musieli zmierzyć się z niebezpiecznym gangiem i powstrzymać morderców. Jednak czy im się uda?

Zobacz również

Potępieńcyponiedziałek, 17 sierpnia, 20:00

Prawdziwa gratka dla miłośników kina akcji! Film „Potępieńcy” jest pełen emocji, napięć i wartkiej fabuły. Tego nie można przegapić! 

Potępieńcy

Gladiatordzisiaj, 15 sierpnia, 20:00

„Gladiator” to superprodukcja z Russelem Crowe w roli głównej! Odważny generał Maximus w jednej chwili traci wszystko. Jako niewolnik i gladiator musi walczyć o przeżycie.

Gladiator

Szybcy i martwidzisiaj, 15 sierpnia, 23:10

„Szybcy i martwi” to niezwykły western trzymający w napięciu już od pierwszej chwili. Opowiada historię tajemniczej Ellen, która przybywa do miasteczka na Dzikim Zachodzie.

Szybcy i martwi