Przyspieszenie

Vladik Zorich - władca przestępczego półświatka Los Angeles, odkrywa, że został zdradzony przez swoją najbardziej zaufaną agentkę. Postanawia ukarać kobietę.

Oglądaj w

TV Puls
  • Przyspieszenie
    jutro, 10 lipca, 21:5016 80 min.
  • Przyspieszenie
    poniedziałek, 13 lipca, 20:0016 80 min.

Opis

Vladik Zorich - władca przestępczego półświatka Los Angeles, odkrywa, że został zdradzony przez swoją najbardziej zaufaną agentkę – Rhonę. Chcąc ukarać kobietę, Vladik porywa jej syna i zmusza ją do wzięcia udziału w eliminacji swoich wrogów. Świadoma, że życie dziecka wisi na włosku, Rhona wyrusza na ulice Los Angeles, by wykonać zadanie. Śledząc każdy jej ruch Vladik stopniowo odkrywa, że nie docenił matczynej miłości i determinacji Rhony.

Zobacz również

Ocalonysobota, 11 lipca, 20:00

Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji "Red Wings" czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy trafiają w niebezpieczną pułapkę.

Ocalony

Gorąca laskadzisiaj, 9 lipca, 20:00

Atrakcyjna dziewczyna – Jessica Spencer – jest przekonana, że ma idealne życie. Pewnego dnia doznaje szoku, gdy niespodziewanie, budzi się w ciele 30-letniego mężczyzny!

Gorąca laska

Wielkie kinodzisiaj, 9 lipca, 22:05

Czworo ludzi, każdy z nich z innego zakątka świata, ale łączy ich jedno – więzy krwi. Lucy, Susan, Edward i Peter zostali rozdzieleni, kiedy byli małymi dziećmi.

Wielkie kino