Rec 4: Apokalipsa

Dziennikarka ocalona z koszmaru, który rozegrał się w jednej z barcelońskich kamienic, zostaje poddana kwarantannie na starym tankowcu...

Oglądaj w

TV Puls
  • Rec 4: Apokalipsa
    piątek, 18 października, 1:1518 90 min.

Opis

Angela Vidal (Manuela Velasco) to hiszpańska dziennikarka, znana widzom z poprzedniej części filmu. Kobieta przeżyła koszmar, który rozegrał się w jednej z barcelońskich kamienic. Zostaje uratowana przez wojsko i przetransportowana do ośrodka badawczego, który znajduje się na pokładzie starego tankowca pływającego samotnie po oceanie. Wraz z garstką innych ocalonych kobieta ma tam zostać poddana szczegółowym badaniom. Osoby, które ocaliły dziennikarkę niestety nie wiedzą, że jest ona nosicielką śmiertelnej zarazy… Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat…

Zobacz również

Terytorium wrogadzisiaj, 14 października, 20:00

Dziennikarka Elsa Casanova i jej rzecznik zostają porwani przez talibów za walkę w kwestii praw kobiet. Do ich uwolnienia rusza grupa francuskich komandosów.

Terytorium wroga

Wilk wojnyjutro, 15 października, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Niepokonaniśroda, 16 października, 20:00

Grupa więźniów postanawia uciec z obozu pracy na Syberii. Ich celem są Indie. Jednak, aby tam dotrzeć, muszą przebyć niebezpieczne tereny. Czy uda im się dotrzeć do celu?

Niepokonani