Rec 4: Apokalipsa

Dziennikarka ocalona z koszmaru, który rozegrał się w jednej z barcelońskich kamienic, zostaje poddana kwarantannie na starym tankowcu.

Opis

Angela Vidal (Manuela Velasco) to hiszpańska dziennikarka, znana widzom z poprzedniej części filmu. Kobieta przeżyła koszmar, który rozegrał się w jednej z barcelońskich kamienic. Zostaje uratowana przez wojsko i przetransportowana do ośrodka badawczego, który znajduje się na pokładzie starego tankowca pływającego samotnie po oceanie. Wraz z garstką innych ocalonych kobieta ma tam zostać poddana szczegółowym badaniom. Osoby, które ocaliły dziennikarkę niestety nie wiedzą, że jest ona nosicielką śmiertelnej zarazy… Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat…

Zobacz również

Kobiety mafiisobota, 22 lutego, 20:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję „nie do odrzucenia” od ABW. Bela przechodzi szkolenie i zaczyna pracę pod przykrywką.

Kobiety mafii

November Manjutro, 21 lutego, 22:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan - w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Emocje gwarantowane!

November Man

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon