Robin Hood

Robin Hood, jego przyjaciel Mały John i grupa ich wesołych kompanów przeżywają moc przygód, płatają figle i pomagają ubogim.

Opis

Anglią, znajdującą się w stanie wojny, rządzi fałszywy król. Chciwy Książę Jan i jego lizusowaty podwładny Sir Syk, ściągają z mieszkańców Nottingham tak wysokie podatki, że biedakom nic nie zostaje na życie. Mają jednak obrońcę, kogoś, kto nie boi się przeciwstawić samozwańczym rządom. Szelmowski Robin Hood, jego zaufany przyjaciel Mały John i grupa ich wesołych kompanów przeżywają moc przygód, płatają figle i jak mogą uprzykrzają życie Księcia Jana. Robin nie spocznie dopóki nie zdobędzie ręki pięknej Lady Marion i nie przywróci tronu prawowitemu władcy - królowi Ryszardowi.

Zobacz również

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 23 lutego, 13:40

Kopciuszek mieszka ze złą macochą i przyrodnią siostrą w domu swojego ojca. Pewnego razu dziewczyna udaje się na bal, który odmienia jej życie. 

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 23 lutego, 14:55

„Grające drzewko” to piękna baśń, która uczy jak ważna jest w życiu miłość oraz pokazuje, że nie warto być oschłym i zarozumiałym w stosunku do innych. 

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Grające drzewko