Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

Przygotujcie się na zupełnie nową wersję historii o siedmiu krasnoludkach! Będzie śpiewająco, zabawnie i zaskakująco! Nie może zabraknąć Was przed telewizorami!

Opis

Bobo razem z innymi krasnoludkami – Śmieszkiem, Smętkiem, Krzepkiem, Pichcikiem, Chwatkiem, Chyżym – mieszka w pięknym lesie niedaleko zamku. Ma do nich dołączyć Jaś – ukochany królewny Róży. Niespodziewanie chłopak zostaje porwany przez smoka. Wkrótce mają odbyć się 18 urodziny córki króla. Siedmiu krasnoludków piecze specjalnie dla niej ciasto i wybiera się do zamku. Jednak po drodze znajdują piękne lustro, które postanawiają podarować królewnie. Na miejscu spotykają całą gamę postaci znanych z różnych bajek. Są między innymi Czerwony Kapturek i wilk, Królewna Śnieżka, Kopciuszek oraz Kot w butach. Zapowiada się wspaniałe przyjęcie. Jednak Bobo – najbardziej gapowaty z wszystkich siedmiu krasnoludków – przypadkiem kłuje Różę, przez co ta zmienia się w Śpiącą Królewnę. Bobo bardzo chce naprawić swój błąd i postanawia sprowadzić do zamku Jasia, którego pocałunek może zbudzić dziewczynę. Przy pomocy pozostałych krasnoludków wyrusza w niebezpieczną, ale i pełną przygód podróż. 

Zobacz również

Plan gryniedziela, 17 listopada, 11:35

Gwiazda amerykańskiego footballu – Joe Kingman – jest znany ze swojego wielkiego ego. Obecnie przygotowuje się do meczu o mistrzostwo. 

Plan gry

Najpiękniejsze baśnie: Piękna i...niedziela, 17 listopada, 13:45

Nowa wersja dobrze znanej historii o pięknej i bestii. Hugo, ojciec pięknej dziewczyny o imieniu Elsa, jest na skraju bankructwa. 

Najpiękniejsze baśnie: Piękna i Bestia