Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

Przygotujcie się na zupełnie nową wersję historii o siedmiu krasnoludkach! Będzie śpiewająco, zabawnie i zaskakująco! Nie może zabraknąć Was przed telewizorami!

Opis

Bobo razem z innymi krasnoludkami – Śmieszkiem, Smętkiem, Krzepkiem, Pichcikiem, Chwatkiem, Chyżym – mieszka w pięknym lesie niedaleko zamku. Ma do nich dołączyć Jaś – ukochany królewny Róży. Niespodziewanie chłopak zostaje porwany przez smoka. Wkrótce mają odbyć się 18 urodziny córki króla. Siedmiu krasnoludków piecze specjalnie dla niej ciasto i wybiera się do zamku. Jednak po drodze znajdują piękne lustro, które postanawiają podarować królewnie. Na miejscu spotykają całą gamę postaci znanych z różnych bajek. Są między innymi Czerwony Kapturek i wilk, Królewna Śnieżka, Kopciuszek oraz Kot w butach. Zapowiada się wspaniałe przyjęcie. Jednak Bobo – najbardziej gapowaty z wszystkich siedmiu krasnoludków – przypadkiem kłuje Różę, przez co ta zmienia się w Śpiącą Królewnę. Bobo bardzo chce naprawić swój błąd i postanawia sprowadzić do zamku Jasia, którego pocałunek może zbudzić dziewczynę. Przy pomocy pozostałych krasnoludków wyrusza w niebezpieczną, ale i pełną przygód podróż. 

Zobacz również

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 31 maja, 10:50

Król Gundolf ma trzech synów: Gebharda, Gerharda i Gustawa „Głuptasa”. Jeżeli chcecie przekonać się jak potoczą się losy trzech książąt, to koniecznie oglądajcie!

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Trzy piórka

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 31 maja, 12:00

Królewna Śnieżka to najpiękniejsza istota na świecie. Niestety, o jej urodę zazdrosna jest jej macocha, która w gniewie i zazdrości postanawia zabić królewnę.

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewna Śnieżka