Skok po marzenia

Moondance jest nastolatką i mieszka z matką, która całe dnie tworzy nowe prace artystyczne. Pewnego dnia dziewczynka spotyka nietypowego przyjaciela.

Opis

Familijny film Skok po marzenia jest idealną propozycją na leniwe popołudnie. Przekonajcie się jak dużą moc mają marzenia i ile pracy trzeba czasami włożyć, aby coś osiągnąć. Zacznijcie spełniać marzenia jak główna bohaterka – Moondanace.

Moondance (Kay Panabaker) jest nastolatką i mieszka z matką (Lori Loughlin), która całe dnie tworzy nowe prace artystyczne. Pewnego dnia kiedy Moondance wraca rowerem ze szkoły ma wrażenie, że ktoś ją śledzi. Okazuje się, że to koń, który prawdopodobnie uciekł właścicielowi z zagrody. Dziewczyna postanawia zabrać go ze sobą do domu. Niestety muszą odnaleźć właściciela, bo z pewnością ktoś już szuka konia. Na szczęście udało się go odszukać i zwrócić zwierzę. Moondance postanawia odwiedzić konia u prawowitego właściciela. Zakrada się tam bez niczyjej wiedzy, ale zostaje przyłapana przez pana Dantego (Don Johnson). Tak bardzo nie chce rozstawać się z koniem, że proponuje mu pomoc przy zwierzętach. Dante idzie z nią na układ i dziewczyna rozpoczyna pracę w zamian za możliwość nauki jazdy na znalezionym koniu zwanym Dzwoneczek. Praca nie jest łatwa. Codziennie Moondance musi stawić się o 6:30, oczyścić zagrody zwierząt i podać im jedzenie. Po wykonaniu wszystkich zadań czeka ją upragniona lekcja jazdy konnej. Pan Dante początkowo nie jest zachwycony całą sprawą, ale kiedy dostrzega jak Moondance bardzo zależy na Dzwoneczku, zaczyna zmieniać podejście.

Zobacz również

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Taxi 3dzisiaj, 20 lutego, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Nadbagażdzisiaj, 20 lutego, 23:20

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Nadbagaż