Smak zemsty

Michael jako mały chłopak był świadkiem napaści, w której zginęli jego rodzice. Na szczęście przestępca nie znalazł go i chłopcu udało się uciec.

Opis

Zapraszamy na emocjonujący i rozgrzewający do czerwoności film akcji-Smak zemsty. Zobaczycie w nim polski akcent – Krzysztofa Soszyńskiego, który jest jednym z czołowych polskich zawodników mieszanych sztuk walki.

Michael jako mały chłopak był świadkiem napaści, w której zginęli jego rodzice. Na szczęście przestępca nie znalazł go i chłopcu udało się uciec, kiedy napastnik opuścił na kilka minut skradziony samochód. Zdążył zapamiętać jednak charakterystyczny tatuaż na karku zabójcy. Minęło siedem lat od tragedii. Michael (Cody Hackman) wychowywany jest przez dziadka.  W szkole ma duże problemy, nie zdał już kilka razy i nikt nie potrafi przemówić mu do rozsądku. Michael za karę zostaje zmuszony do pracy jako woźny w szkółce karate. Wspomnienia zaczynają powracać. W tym dniu, w którym jego rodzice zostali zamordowani, wracali właśnie ze szkolnych zawodów karate. Kiedy Michael po kryjomu ćwiczy na sali, zauważa go Jen (Jess Brown), która czasami odwiedza w pracy Reggie’go (Michael Biehn) – trenera karate. Jen postanawia zabrać Michaela na zawody MMA. Chłopak jest zafascynowany, ale w momencie, gdy do klatki wchodzi najlepszy z zawodników, krew buzuje w jego żyłach, nie ze względu na emocje związane z zawodami, ale dlatego, że poznaje w nim mordercę swoich rodziców. Legendarny Dominic Gray (Krzysztof Soszyński) ma na karku tatuaż, który Michael doskonale pamięta. Chłopak postanawia zemścić się za krzywdy wyrządzone mu w dzieciństwie…

Zobacz również

Transporter 3piątek, 24 stycznia, 20:00

Kolejny raz Frank Martin stara się podołać powierzonemu zadaniu. Zmierzy się z wieloma przeszkodami i niebezpiecznymi sytuacjami. Czy uda mu się i osiągnie cel?

Transporter 3

Street Fighter: Legenda Chun-Lidzisiaj, 22 stycznia, 20:00

Chun Li jako kilkulatka razem z rodziną przeprowadza się do Hong Kongu. W ciągu jednej nocy życie dziewczynki zmienia się w koszmar. Jak potoczą się jej losy?

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pozdrowienia z Paryżadzisiaj, 22 stycznia, 21:55

„Pozdrowienia z Paryża” to kino pełno akcji! John Travolta w roli szalonego agenta CIA, który musi powstrzymać zamach terrorystyczny? Tego z pewnością nie można przegapić!

Pozdrowienia z Paryża