Smak zemsty

Michael jako mały chłopak był świadkiem napaści, w której zginęli jego rodzice. Na szczęście przestępca nie znalazł go i chłopcu udało się uciec.

Oglądaj w

TV Puls
  • Smak zemsty
    wtorek, 19 listopada, 20:0016 100 min.

Opis

Emocjonujący i rozgrzewający do czerwoności film akcji Smak zemsty. Zobaczycie w nim polski akcent – Krzysztofa Soszyńskiego, który jest jednym z czołowych polskich zawodników mieszanych sztuk walki.

Michael jako mały chłopak był świadkiem napaści, w której zginęli jego rodzice. Na szczęście przestępca nie znalazł go i chłopcu udało się uciec, kiedy napastnik opuścił na kilka minut skradziony samochód. Zdążył zapamiętać jednak charakterystyczny tatuaż na karku zabójcy. Minęło siedem lat od tragedii. Michael (Cody Hackman) wychowywany jest przez dziadka.  W szkole ma duże problemy, nie zdał już kilka razy i nikt nie potrafi przemówić mu do rozsądku. Michael za karę zostaje zmuszony do pracy jako woźny w szkółce karate. Wspomnienia zaczynają powracać. W tym dniu, w którym jego rodzice zostali zamordowani wracali właśnie ze szkolnych zawodów karate. Michael po kryjomu ćwiczy na Sali, zauważa go Jen (Jess Brown), która czasami odwiedza w pracy Reggie’go (Michael Biehn) – trenera karate. Jen postanawia zabrać Michaela na zawody MMA. Chłopak jest zafascynowany, ale w momencie, gdy do klatki wchodzi najlepszy z zawodników, krew buzuje w jego żyłach, nie ze względu na emocje związane z zawodami, ale dlatego, że poznaje w nim mordercę swoich rodziców. Legendarny Dominic Gray (Krzysztof Soszyński) ma na karku tatuaż, który Michael doskonale pamięta. Chłopak postanawia zemścić się za krzywdy wyrządzone mu w dzieciństwie…

Zobacz również

Con Air: Lot skazańcówpiątek, 15 listopada, 20:00

Zwolniony warunkowo więzień wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju.

Con Air: Lot skazańców

Solomon Kane: Pogromca zładzisiaj, 13 listopada, 20:00

Solomon Kane to nieustraszony wojownik, łowca demonów. Mężczyzna przemierza świat, a przyświeca mu tylko jeden cel - walka ze złem.

Solomon Kane: Pogromca zła

Gwiezdne wojny: część I -...dzisiaj, 13 listopada, 22:00

Zakon Jedi strzeże pokoju w galaktyce. Dlatego kiedy niespodziewanie wybuchają rebelie, dwaj rycerze Jedi chcą wprowadzić pokój. 

Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo