Śmiertelny pocałunek

Intrygujące kino gangsterskie na najwyższym poziomie – wciągająca akcja i emocje gwarantowane! Nie możecie tego przegapić

Oglądaj w

TV Puls
  • Śmiertelny pocałunek
    niedziela, 5 kwietnia, 23:5516 90 min.
  • Śmiertelny pocałunek
    piątek, 10 kwietnia, 0:5016 90 min.

Opis

Intrygujące kino gangsterskie na najwyższym poziomie – wciągająca akcja i emocje gwarantowane! Pewnej ciemnej nocy prywatny detektyw Mike Hammer (Ralph Meeker) spotyka na autostradzie Christinę (Cloris Leachman), która błaga o podwózkę. Autostopowiczka jest przerażona i twierdzi, że jest ścigana. Niestety grupa szukających ją ludzi wkrótce ich dogania. Mike staje się bezradnym świadkiem jej tortur. Mężczyźni pozorują wypadek samochodowy, a gdy Hammer budzi się w szpitalu, dowiaduje się, że Christine nie żyje. Postanawia za wszelką cenę odkryć tajemnicę dziwnej autostopowiczki…

Zobacz również

22 kulejutro, 3 kwietnia, 20:00

Były kryminalista postanawia zerwać z przestępczą przeszłością i rozpocząć spokojne życie. Jednak pewnego dnia sielanka się kończy. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

22 kule

Skarb narodówsobota, 4 kwietnia, 20:00

Rodzina Benjamina Franklina Gatesa od sześciu pokoleń zajmuje się poszukiwaniem skarbu zakonu templariuszy, który podobno trafił do Ameryki.

Skarb narodów

Asterix i Obelix: Misja Kleopatradzisiaj, 2 kwietnia, 20:00

Odważni oraz pełni poczucia humoru i pomysłowości Asterix i Obelix zostają wezwani na pomoc. Potrzebuje ich architekt Numernabis. Dlaczego?

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra